[PL] Driada Eavy Metal Style :) - jak pomalować?

Jak ktoś osiągnął ten efekt? A jak ja bym mógł to zrobić?
Post Reply
piotrtom

[PL] Driada Eavy Metal Style :) - jak pomalować?

Post by piotrtom »

Ludzie! Mam do Was serdeczną prośbę... Męczy mnie tez motyw od roku i nie mogę sobie z tym dać rady... Jakich kolorów i technik mam użyć żeby driada wyszła mi tak jak ta z kodeksu do WE Image
Obczaiłem już motyw na szare i brązowe z kodeksu ale tej nie moge po prostu rozgryźć... Ona jest jakby zielona ale wpadająca w brąz i rozjaśniana prawie do białego na moje oko laika... Nie wiem jak i co z tym zrobić ale proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Kuzyn

Re: [PL] Driada Eavy Metal Style :) - jak pomalować?

Post by Kuzyn »

http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... le&sid=520
Bez szału, ale kolory podobne. Takich samych raczej nie uzyskasz, bo musisz doliczyć, że Te driady były malowane prawdopodobnie starymi cytadelkami, do tego na bank na to poszły jakieś glazy albo coś, więc poradnikami malarskimi gw się nie sugeruj, oprócz tego mógł syto pójść photoshop więc pomaluj po swojemu, ale może chociaż troszkę pomogłem.
Pis joł! ;)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Driada Eavy Metal Style :) - jak pomalować?

Post by Slawol »

Wiesz co, na tym zdjęciu to ja widzę:

- Dark Angels Green,
- Snot Green,
- czarny jakiś, biały,
- Kommando Khaki,
- Camo Green,
- jakieś szarości --> czarny + biały albo Codex Grey.

Znajdź sobie te kolory (taa, podałem stare nazwy) i sam zobaczysz, którego gdzie użyć. Bez żadnych rewelacji z technikami... Może trochę washa, trochę glaze'ów (albo mieszanek odcieni) i tradycyjne rozjaśnienia.

Zacząłbym od jasnej bazy, szmaty na ciemnozielono, potem rozjaśnianie z jaśniejszą zielenią, freehandy tak samo. Całe drzewko to Kommando Khaki i przebarwienia z Camo Green. Do tego rozjaśnienia i przyciemnienia z białej i czarnej. Serio serio :)

Aha, no i listki: DA Green, Snot Green i potem albo Scorpion Green albo Sunburst Yellow dodany do Snot Green. Coś w tym stylu.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply