[PL] WARSZTAT IRKUCKA - Dark Angel Champion

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Maru »

ok wiem co zamierzałeś osiągnąć przez malowanie na takim kontraście
ale hełmem zwaliłeś cały efekt - wygląda jak by miał na głowie plastikowe wiadro ...
pomijam fakt że te linje połysku na polerowanej powierzchni mogły by być bardziej dokładne :)

ale co jak co model na pewno nie jest plaski i przyciąga oko - szkoda tylko że przyciąga do elementu centralnego czyli do wiadra .. (są ze że nie dużym nakładem pracy można to wiadro zamienić albo w "metal" albo w porcelanę)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by szczurek_ »

Dla mnie zbyt chamskie przejścia na tym zielonym pancerzu (do tego ten kolor ... :mrgreen: ) .Dużo fajniej prezentuje się miecz ,gdybyś tak pomalował pancerz imo wyglądałby o niebo lepiej .NMM moim zdaniem brakuje przynajmniej jednego rozjaśnienia + białe blinki ...
Image
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Wojto »

Ogółem model mi się bardzo podoba tylko plecak i hełm nie pasują mi do reszty modelu .Podstawka jest trochę nudnawa .Miecz wyszedł super szczególnie podoba mi się rękojeść , tylko ten gem na jej końcu jakiś taki nijaki .




Pozdrawiam
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Slawol »

A ja skądś znam ten model championa... ;)

Pomysł na pancerz miałeś naprawdę super (chodzi mi o blask), ale faktycznie momentami odrobinę za ostre te kreski były. Chodzi o to, że moment finalnego blasku jest zaznaczony za mocno, brakuje gdzieniegdzie płynnego "dojścia" do tego efektu (kilka warstw łagodzących). Poza tym kompozycja kolorystyczna jest OK, mi tam pasuje, zresztą oceniony został wysoko ;) Hełm do kompletu mógłby mieć właśnie za to więcej ostrych kresek na krawędziach, bo przejść miał dość - o ile dobrze pamiętam z oceny na żywo na konkursie :)

No i super miecz i ładny NMM :)

Aha, a ten Tau to mi się podoba akurat - bo "poszedłeś Sławolem", jak to Nameless powiedział :lol:

Ale jednak odrobinę mocniej krawędzie pancerza przydałoby się zaznaczyć. Kombinezon OK, ale pancerz ma już ostre krawędzie. No i trawsko wypad z podstawki :mrgreen: No i może symbol na padzie rozjaśnić mocniej i "oczko w głowie" zaświecić mocniej z delikatnym OSL-em.

Mi tam się podoba malowanie, ale to chyba nic dziwnego :mrgreen:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

dzięki za komentarze ;) jak zawsze na zdjęciach widzę najwięcej nie dociągnięć...
a co do podstawki to miała właśnie kontrastować do modelu i za dużo uwagi nie przyciągać ;)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

Dawno nic nowego nie wisiało u mnie ( i pewnie znowu nie zawiśnie :P) ale czas po raz kolejny odgrzebać temat i pokazać 2 ostatnie prace :)
tego pana już mogliście widzieć na zdjęciach z pewnego konkursu ;)
ImageClick to see full-sized image

no i jego kolega :
ImageClick to see full-sized image

jak się pewnie cięzko nie domyśleć panowie troche w innych barwach :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Demi_morgana »

malowane super - modele paskuuudne :/
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Maru »

chesus - zrób coś z tymi zwojami - co on tam nosi święte płatki srajtaśmy ??

powiem ci że kuriozalnie odsuwając na bok kwestię techniczne malowania goście nie podobają mi sie - są obwieszeni pierdółami jak choinki - sa przeładowani jak prawosławne kaplice
- więc to nie przytyk do techniki (chociaż płaszcz czerwony z tyłu ma dość ostre przejścia ) a do projektu choinek ...
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by mahon »

to jest zakon "Tabula Rasa", więc kartki mają czyste ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Theotril

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Theotril »

Mi się malowanie również podoba :clap: , a same modele - hmm nic specjalnego.
Post Reply