[PL] Warsztat Szczurka

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by mahon »

podobne mam wrażenie - jesteś z tymi modelami na bardzo dobrej drodze. chyba najlepszej od dawna, ale jeszcze sporo pracy (głównie rozjaśniania) przed tobą, żeby te modele wyglądały ciekawie i przestrzennie.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

Narazie tylko to co popelnilem na wymiane ... 2 roboty usilnie przeszkadzaja mi w machaniu pedzlem ;)
Podstawka tez bardzo fajna, z tym bagienkiem (z czego jest zrobione to bagno/woda? )
Sorry ,ze dopiero teraz ... To still water od vallejo (z tym ,ze nadaje sie tylko do mega "plaskiej" wody .Przy schnieciu kurczy sie :( ).

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Gildor »

Cześć.

Ładna podstawka, figurki niestety nie widać. Podoba mi się ale dysproporcja między modelem wspomnianą podstawką jest moim zdaniem zbyt duża.
Skałki wyglądają ciekawie, krew jest realistyczna.
Dobra robota.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Slawol »

szczurek_ wrote:To still water od vallejo (z tym ,ze nadaje sie tylko do mega "plaskiej" wody .Przy schnieciu kurczy sie :( ).
Ano, tak właśnie ma. Nie jest to preparat do głębszych miejsc, a ja nawet raz go użyłem jako lakieru błyszczącego :lol: A kurczyć się kurczy, bo w końcu gęstnieje, odparowuje trochę też pewnie i się "ściąga" objętość.

A odnośnie pracy - podstawka jak zwykle duża, bardzo mi się podoba krew, za to bardzo nie lubię tego gotowego drutu kolczastego, bo mi wygląda bardzo nienaturalnie. U mnie to może robić za jakieś zwoje kabli albo resztki jakiegoś ogrodzenia najwyżej...

No i pomysł na konwersję zabawny i wykonanie też dobre :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

jedno z ostatnich zlecen ... wiecej postaram sie cyknac po hussarze razem z pracami ktore mam zamiar tam wystawic ;)

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

Image

Image

Image

Image
Image
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Rentall »

fajne szmaty na koniu, nie pasuje mi zloty topor i tarcza, wygladaja jak gumowe.

Na jednej z podstawek jest drycha, ona tonie, płynie, czy co sie z nią dzieje ? Woda od mnie nie przemawia. Movement tray fajnie wyszedl, chociaz wyrzucilbym chrobotka :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Nameless »

mnie sie zloty podoba, ladnie sie swieci. niektore cienie bym tylko poglebil.
ale z jakiegos powodu ludzie nie robili broni ze zlota, i tu tez mnie to gryzie, chocby to fantasy bylo.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Slawol »

No wreszcie jakaś praca od Ciebie :) Aż miło popatrzeć. W sumie to powieliłbym uwagi Namelessa, a od siebie dodam, że topór i tarcza całe na złoto są dość nudne, można by tam dodać więcej urozmaiceń - czy to z odcieni złotego, czy innych kolorów. Ładnie cieniowanie zielenie i różu.

A z podstawek to najlepiej wypadła ta ostatnia, jesienna. Bardzo naturalna i realistyczna. Najmniej mi przypadła do gustu ta z niebieską, plastikową nieco wodą.

No to czekam na kolejne zdjęcia prac od Ciebie, bo mnie akurat na Hussarze nie będzie.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

dzieki za komentarze :) Generalnie najbardziej jestem zadowolony wlasnie ze zlotego (bede napewno cos swirowal w przyszlosci z tym zlotym ale to byly jedne z pierwszych prob "na powaznie") .W miedzyczasie pomalowalem troche zlecen ale nie mialem aparatu ...
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by przemo »

Nie będę oryginalny jak powiem, że najlepiej wyszło złoto na toporze :) Tak trzymać! Teraz jeszcze niech cały model będzie na podobnym poziomie to będzie miodzio :)
Post Reply