[PL] Galeria Bohuna

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Bohun
Posts: 354
Joined: 25 Aug 2007, o 13:55
Location: Poland, Warsaw
Contact:

[PL] Galeria Bohuna

Post by Bohun »

Witam wszystkich. Mam zamiar zamieszczać tutaj swoje prace. Będę bardzo wdzięczny jeśli zechcecie mi napisać co o nich sądzicie :) . Pozdrawiam wszystkich i na początek 2 figurki!

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Eliash

Post by Eliash »

no to dales na poczatek:D prace sa kozackie:D bardzo mi sie podobają, metalili, cieniowanie, przejscia gladkie;D
na drugiej figurce bardzo podoba mis ie kolor skóry, na pierwszej niekoniecznie, jest za pomarańczowy, ale pozatym wszystko bardzo dobre:D
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Bardzo podoba mi się gładkość twojego malowania. Staranne i schludne prace.
Nie do końca leży mi "rumiana" twarz Sumothaya, za to kolor skóry na drugim modelu podoba mi się bardzo.

Może tylko dodałbym parę glaze'ów na metaliki, żeby je trochę uatrakcyjnić i zabić jednolitość i monotonię powierzchni... Ale plecy drugiego są super! Moje ulubione!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Mi się akurat twarz na pierwszej figurce bardzo podoba. Przypomina mi klimatem trochę anime :)
Ogólnie prace rewelacyjne IMO, bardzo wysoki poziom prezentujesz.
Pierwsze co sie rzuca w oczy to znakomita spójność kolorów, wszystko w tych pracach współgra ze sobą, bardzo pozzytywnie.
Z niecierpliwością czekam na więcej twoich prac.
Image
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

No chlopie !Czad!
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Galharen wrote:... trochę anime :)
No czysta manga :D zaskakująco odmienione modele, w porównaniu do tych niedoścignionych wzorców przedstawianych na pudełkach od modeli ;)

Na razie nie mam Ci za bardzo co wytykać - muszę się oswoić z Twoim stylem.
Metaliki na 2. modelu wydają mi się trochę nudne.

Jednak na więcej musisz mi wybaczyć na razie nie masz co liczyć z mojej strony ;) mogę tylko dodać jak inni - fajne prace.
-- Ańa

Image
Kornel

Post by Kornel »

Niezle, niezle. Dobra robota!
Kornel

Post by Kornel »

OMG Mahon has 9666 posts right now... :twisted:

Yes I am a bit tired and want to go home and to work, my holidays R very tiring :lol:
Kornel

Post by Kornel »

Jeszcze nie ten jezyk :? To ja sie moze lepiej wyloguje...
Bohun
Posts: 354
Joined: 25 Aug 2007, o 13:55
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Bohun »

mahon wrote:Może tylko dodałbym parę glaze'ów na metaliki, żeby je trochę uatrakcyjnić i zabić jednolitość i monotonię powierzchni... Ale plecy drugiego są super! Moje ulubione!
Wielkie dzięki. Cieszę się, że się wam podobają :D Co do metalików to już spieszę z tłumaczeniem. W założeniu miały one maksymalnie kontrastować z kolorową "resztą" figurki, dlatego pozostawiłem je kolorystycznie surowe. Używałem do ich malowania w zasadzie jednego tylko koloru, plus mnóstwo glazów matujących. W rzeczywistości są one dużo bardziej kontrastowe, czego nie do końca widać na zdjęciu. Spróbuję powtórzyć te zdjęcia, może jeszcze dzisiaj, żeby uwidatnić ten aspekt ;)
Post Reply