[PL]Prace Lemartes'a

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

[PL]Prace Lemartes'a

Post by Lemartes »

Witam
Na forum jestem juz jakis czas ale jak dotad nie zalozylem wlasnego tematu. Nie malowalem nic przez dluzszy okres czasu, ze wzgledu na szkole, brak pedzli, kasy i samych figurek :P
Teraz jednak jak juz wszystko mam to moge sie pochwalic postepami mojej pracy.
Kupilem sobie ostatnio High elf prince'a(za 20 zl :P ), tak tylko dla przecwiczenia pedzla przed moja zamowiona bretonia i venerable dreadnoughtem. Efekt po jakichs 10h pracy(wiem, wolno mi to idzie)

[rimg]http://img19.imageshack.us/img19/8534/dscf0750.th.jpg[/rimg]

http://img19.imageshack.us/gal.php?g=dscf0754t.jpg


To jest jedno zdjecie i potem link do galerii z 4ma innymi zdjeciami, bo nie wiem jak wrzucic zdjecia bezposrednio na forum.
Tomi

RE: [PL]Prace Lemartes

Post by Tomi »

Co z tego, że wolno, jak ja po tylu godzinach to ledwo TT wyrabiam ;)
Widzę tutaj NNM... Nie lubię, ale cóż...
Praca bardzo mi się podoba. Dobór kolorów bardzo dobry, jednak IMO przejść na skrzydełka hełmu mogły by być mniej widoczne. Gładsze... Widać wręcz paski poszczególnych odcieni... (Zdjęcie nr 2).
Co do reszty nie mam zastrzeżeń. Prócz tych dziwnych białych kropek na hełmie ;)
Pewno miały to być efekt światła, czy cuś, ale IMO nietrafione...
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Post by Lemartes »

No widze porazajace zainteresowanie moja praca :P No to dla zachety dodam kolejne zdjecia, tym razem skonczony elf i skonczona tarcza no i na koniec zdjecie elfa z tarcza.

http://img511.imageshack.us/gal.php?g=dscf0767l.jpg

Kolejna galeria(ciagle nie wiem jak dodac zdjecie na strone)
Tomi

Post by Tomi »

Kopiujesz adres zdjęcia, ten właściwy -> najlepiej kliknąć na zdjęcie prawym i dalej "Pokaż obrazek", potem wklejasz go w poście pomiędzy komendę .

np.to zdjęcie
Wklejasz pomiędzy "img" ten adres ->http://img151.imageshack.us/img151/5800/dscf0751.th.jpg

ImageClick to see full-sized image


Pomogłem ?

EDIT Zmieniłem zdjęcie, bo poprzednie za bardzo rozciągało forum...
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Post by Gildor »

Może i wolno ale ładnie. Jak do tej pory haj wygląda spoko.
Czekam na efekt finalny:D
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Post by Lemartes »

Ok dzieki, kolejne zdjecia mi juz wejda :p efekt finalny wkrotce, to jest figurka ktora chce zrobic przed koncem swiat ;)
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

ja na przykład nie lubię tak widocznego podziału warstw - zwłaszcza na NMMie, ale z drugiej strony jest to pewien kompromis między jakością a czasem...
na plecach podoba mi się rozkład świateł - nie podobają mi się warstwy.
z przodu rozkład świateł na złocie też udany - zwłaszcza na "uszach".

i nie dziw się, że ludzie nie komentują jeśli miałeś pecha trafić w okołoświąteczny sezon...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Post by Lemartes »

Nie no spoko jaja sobie robilem :D Juz figurke skonczylem a ze zdjecia robie do dupy pokaze moze juz efekt finalny :P Albo jak juz wam go podesle to mu sie zrobi fajne zdjecia. Jak patrzec z daleka(oczywiscie bez przesasy, tak na dlugosc reki) to nic nie widac (moze troszke na uszach :P) Ogolnie to wszystko jest powodowane tym ze musialem sobie wszystko przypomniec ;)
Image
Akasha

Post by Akasha »

A Ciocia Akasha pochwali: gratuluję, podoba mi się :P Sztuka rodzi się w bólach, ale wierzę, iż zostaniesz wielkim Artystą ;) I choć jestem zdeklarowaną rasistką i elfy uważam za niższą rasę, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że mimo kilku niedociągnięć figurka prezentuje się ładnie. :clap: Brawo za dobór kolorów, zacny zaprawdę! Trzymam kciuki za dalsze postępy...
Hacket
Posts: 171
Joined: 10 Oct 2008, o 20:44
Location: Olecko/Gdańsk - Poland
Contact:

Post by Hacket »

Heh sam się irytujesz jak ja, że nikt nie odpowiada bądź cierpliwy. :D

A co do elfiak to prezentuje się Wip przyzwoicie imo sam już za dużo widziałem tego rodzaju schemat w NMM, więc nic raczej nowego tu nie znajduje. Te rzeźby nigdy mi się nie podobały faktycznie głowy mają duże, ale żeby robić hełmy dla osób z wodogłowiem :P. Ale wracając do tematu ogólnie rzecz biorąc znasz się na rzeczy oceniać na razie dokładnie nie będę, bo to WiP a i następnym razem fajnie by było gdybyś dał wyostrzone zdjęcia.
http://hacketo.deviantart.com/

Draw and paint stuff 2d and miniatures

working on : 4 terminators, Dark eldar Sucubuss
Post Reply