[PL] thrallowy warsztacik..

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Gazza »

Cześć!
Podobają mi się Twoje prace, ale trudno je (d)ocenić po takich zdjęciach. Zawsze coś z nimi nie tak.
Ale za to malowanie fajne prezentujesz.
Cold "Strobe Light Network"
Thral

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Thral »

jeśli chodzi o podstawki, to dioramka miała iść na GD, ale że go odwołali to cóż, wykoszystałm ją pod ten model, który musi być na podstawce. Wiemm, mam problem ze zdjęciami, musze nad tym popracować, jutro zrobie lepsze fotki i wrzce, dzieki za komentarze :P
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Nameless »

z tego co widze to fajny, ale nie widze zbyt wiele ;) nie sadze, zeby lepsze zdjecia zmienily moje zdanie na temat figurki, ale pomoglyby wylapac jakies szczegoly do poprawy.
aha, jesli robisz taki typ podstawki, nie kladz podstawki 'gralnej' na uksztaltowany teren. zrob w terenie otwor w ksztalcie kwadratu/kola pasujacy do podstawki, tak zeby wsadzic ja w w ten otwor. duzo lepiej to wyglada.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by kacpero »

wyglada fajnie, choc podstawka sceniczna wydaje mi sie nieco za duza jak na pojedynczy model.. zrob lepsza fote to sie rozpiszemy :mrgreen:
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by sea.man »

Bardzo podoba mi się ta dioramka, dodatkowo fajnie wygląda topór i płaszczyk.
Ktoś już wcześniej wspominał wodorostowe włosy? :wink:
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Thral

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Thral »

poprawiłem foty jako tako, zobaczcie teraz :P
Marek
Posts: 533
Joined: 30 Jun 2008, o 15:56
Location: Lublin

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Marek »

No to teraz podoba mi się pancerz, którego wcześniej nie widziałem, i tarcza za wyjątkiem gwiazdy na niej. Ta ostatnia jakoś mi nie leży. Płaszcz też fajnie wyszedł. Za to niezbyt twarz, tzn. niby jest ciekawa, trochę dziwne ma kolory, ale czegoś jej brakuje... może jest za ciemna :?:
Nowe zdjęcia znacznie lepsze! :)
*** de gustibus non est disputandum ***
Thral

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Thral »

No to zostałem członkiem BofB, :D , poniżej zdjęcia mojego warriora, robione przez Mahonia, któremu bardzo za wszystko dziękuje, teraz możecie powiedzieć coś więcej :P
ImageClick to see full-sized image
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by kacpero »

fajnie dobrana kolorystyka pancerza i NMM, mocny kontrast na NMM, to moim zdaniem rzeczy na plus..
nie podobaja mi sie krechy - zadrapania na pancerzu i NMMie.. sa troche zbyt sztuczne i nie pasuja mi do kierunku stylistycznego ktory obrales na pancerzu.. polecam tworzenie zadrapan i uszkodzen w bardziej przypadkowy sposob, np. nakladajac farbe za pomoca gabki (tej z blisterka) - kropki i punkciki stworzone w ten sposob sa drobniejsze i trudniej podkreslic swiatlo odbijajace sie od dolnej krawedzi (takie jak na Twoich krechach) ale efekt jest znacznie lepszy i naturalny ;)
zrobilbym cos z twarza.. moze podkreslil jakos oczy? kolor wlosow jest dla mnie przypadko dobrany, nie pasuje tu..
poza tymi drobiazgami, kolory na figurce sa ladnie dobrane..
ostatnia (obiecuje :P) rzecz na ktora chcialem zwrocic uwage to roznice jakosciowe w malowaniu roznych elementow: np. plaszcz w porownaniu do NMMu czy starannie pomalowanej twarzy wyglada niechlujnie.. skoro potrafisz robic przejscia takie jak na NMMie to chyba sie Tobie po prostu nie chcialo? ;) to samo dotyczy topora ktory wyglada jakby w niektorych miejscach nie zostal w ogole porozjasniany (chodzi mi o te male czaszki).. lenistwo? ;)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Thral

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Thral »

Hej, dodaję coś nowego, mianowicie Hurona blackheart malowanego na ebay. Niestety trochę się pośpieszyłem z niektórymi elementami i są one troszke nie dopracowane, np kolczuga, czy złoto, co sądzicie?

ImageClick to see full-sized image
Last edited by Thral on 30 Oct 2009, o 20:01, edited 1 time in total.
Post Reply