[PL] thrallowy warsztacik..

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Thral

[PL] thrallowy warsztacik..

Post by Thral »

Witam wszystkich!! jako że jestem tutaj nowy, to pokrótce się przedstawię. Mieszkam niedaleko Katowic, mam 17 lat... gram w warmachine i battla, maluję od ok. 2 lat, jednak tak na poważnie od kilku miesięcy. Zafascynowałem się tym wspaniałym hobby jakim jest malarstwo figurkowe i postanowiłem spróbować. Narazie z poważniejszych moich
"projektów" jest kulzaral the diabolical, ktorego zdjęcia( WIP) możecie zobaczyć poniżej. to narazie tyle, wrzucam też dwa figsy do mojej armi khadoru, z czego jugernaut jest jeszczcze w wip-ie. Proszę o ciepłe przyjęcie i porady, pzdr.

jeden z bears of gallswood
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

jugernaut- WIP
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Kulzaral the diabolical- WIP
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

to co na półkach
ImageClick to see full-sized image

proszę o komentarze
Last edited by Thral on 22 Jun 2009, o 15:32, edited 5 times in total.
Marek
Posts: 533
Joined: 30 Jun 2008, o 15:56
Location: Lublin

RE: [PL] thrallowy wrsztacik..

Post by Marek »

Wygladaja swietnie, jak sie juz je znajdzie na tych zdjeciach. Mimo tak duzego powiekszenia nie ma problemu z gladkimi przejsciami. Szkoda ze ja tak nie umiem.
Jednak na drugi raz sugerowalbym obrobke zdjec przed ich wyslaniem na forum: kadrowanie i zmniejszenie. Niestety w tej wersji nie mieszcza mi sie na ekranie.
Thral

Post by Thral »

Zdjęcia już zrobione :) zapraszam do komentowania
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

Witam
powiem ze jak na poczatkujacego malarza, prace wygladaja obiecujaco (szczegolnie Kulzaral), i mam nadzieje ze bedzisz wrzucal nowe prace :) a widac ze masz troche figurek do pomalowania :D
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Thral

Post by Thral »

Heja! Skończyłem Kelzaraka i muszę powiedzieć że jestem z siebie i z niego dumny, jestem w 100% zadowolony z efektu końcowego, taki klimat chciałem osiągnąć:) A co wy o nim sądzicie, proszę o komentarz.

Kelzarak the Diabolical
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Post by quidamcorvus »

Na zdjęciach prezentuje się bardzo fajnie :) Podoba mi się zarówno malowanie modelu jak i pomysł oraz wykonanie podstawki.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

malowanie całkiem niezłe, choć ja bym radził głębiej pocieniować żeby podkreślić walory rzeźby - kolorki ciekawe, malowanie schludne, choć jak dla mnie jeszcze zbyt płasko...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

moze tez wszystko wyciagnac mocniej ;) - niebieski mnie nie przekonuje wiecej granatu na cienie wicej delikatnych rozjasnien !
BTW nie radzilbym wiecej robic fotek w takim otoczeniu - biel ok niebieski ok ale cos jednolitego i gladkiego by tu bylo mile widzianev...

na razie to tyle z mojej str. pzdr
Thral

Post by Thral »

Heja! wrzucam fotki Hassassin Fiday'a, malowanego dla klienta. Co o nim sądzicie?? :P

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Post by Marta »

Malowanie wydaje sie byc czyste i schludne, ale bardzo rozprasza mnie cieple swiatlo i tlo, ktore prawdopodobnie dosyc mocno zmieniaja kolory na figsie. Wszystko wydaje sie byc na maxa przezolcone.
Jak juz Dead wczesniej pisal przy okazji midnorka, sprobuj robic foty na gladkim neutralnym tle.
Post Reply