[PL] lolerowe mazanki

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by loler »

Dzięki:)
Miło widzieć coś od Ciebie. Model to chyba FC, nie? Jak tam odlew?
trochę bąbelków do zalepiania i jakieś krzywizny. W miarę standardowo jak na FC:)

masz racje, że nie równy ten model. Jakoś mi nie wyszło kilka elementów, trochę ze względu na prędkość malowania, trochę lenistwo i trochę po prostu nie wyszło:D ale nie będę się za bardzo bronił, po prostu na następnych modelach będzie lepiej:)
Poza tym prawa noga (jego prawa) jest malowana tak, jakbyś malował model historyczny w skali 1:16 :clap: Świetnie ta czerń na cholewie wygląda.
dzięki, mi też się podoba:) szkoda że tylko prawa noga jeśli chodzi o czerń, ale zawsze to coś:)

Tak przycisnely studia we Wroclawiu, ze od swieta tylko pedzel wyjmujesz? Ogolnie to widac, ze niektore elementy sa bardzo malowane na szybciocha, np spodnie i kolano, lewa rekawica. Duze powierzchnie jak plaszcz pochwa miecza juz sa na plus. Najwazniejsze, ze ciagle cos packasz ;)
no niestety bardzo przyciesnęły:) Przez ostatnie półtora miesiąca budziłem się wcześnie, zaczynałem się uczyć a jak kończyłem to szedłem spać bo było już późno w nocy:)

spodnie też mi się nie podobają, myślałem czy by ich nie przemalować ale z lenistwa uznałem że tego nie zrobię;D
A paćkać to nie zamierzam kończyć:D takie hobby to do końca życia :) albo wzroku.
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by Nameless »

no to rozgrzewaj sie na GD :) a tu mi sie bardzo skorzany brazowy plaszcz podoba
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Grabz
Posts: 56
Joined: 9 Nov 2011, o 00:24

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by Grabz »

No sam nie wiem, mam jakiś problem z tym modelem. Niestety nie potrafię wyartykułować o co mi konkretnie chodzi. Przyznam się szczerze że technicznych błędów nie wyłapałem zupełnie, no chyba że piórko ;) . Model w tym malowaniu zyskał bardzo dużo, jest pieruńsko klimatyczny. Pozostaje to ze sam nie wiem co w nim mi przeszkadza. Przepraszam bardzo za niezwykle mało czytelnego posta, jak go czytam to sam nie rozumiem :bonk: . To dopiero spam.
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by szczurek_ »

Mnie sie podoba :) imo fotka chyba troche krzywdzi ...? Ja bym tylko walnal to piorko na jakis rzucajacy sie w oczy kolor .... fioletowy ? i wsio ,brac sie za nastepny model bo ten jest bardzo udany :)
Image
Post Reply