[PL] lolerowe mazanki

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by Slawol »

mahon wrote:w ogóle wyglądało to wszystko jakby nie zwracali uwagi na nic poza malowaniem
... w stylu ' EM :P
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by loler »

Cześć!
Dawno mnie tu nie było, ale nadal żyję:) co tam u Was?;D
jedna z moich prac na Master of Imagination, dostała srebro w singlu:)
Malowany dla kolegi:>
zdjęcia jak zwykle nie do końca wspaniałe;/
ImageClick to see full-sized image

i wstępne prace nad następną figurką
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by przemo »

Jakoś w ręku ładniej wyglądał ten szczurek. Różne elementy na bardzo różnym poziomie. Najbardziej podoba mi się pancerz, skóra też fajna. Szczególnie udany dobór kolorystyczny tych elementów. Ciekawe kolory, niebanalne budowanie cienia i rozjaśnień - to największy ich plus. Bo jeżeli chodzi o dokładność i gładkość to trochę im brakuje.

Podstawkom korkowym mówimy nie :roll: Robiąc chaośnika pomyśl o obsypaniu tego korka grubą warstwą piasku z wikolem albo coś w tą mańkę. Bo widoczne warstwy korka prezentują się bardzo cienko.

A gdzie Twoja rzeźba co mi się nią chwaliłeś ? :)
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by loler »

dzięki :)
Nie umiem robić zdjęć;/ starałem się wszystko fajnie ustawić, ale i tak nie wyszło to dobrze.
Ze szczurka jestem zadowolony, zrobiłem go w miarę szybko, ale efekt mnie satysfakcjonuje. Ale masz rację, że momentami brakuje mu dokładności, co w sumie jeszcze bardziej widać na zdjęciach.
Co do korka to go jeszcze zakryję w nurglowcu, jakieś piasek, kamyczki i takie tam:) Na razie to tylko taka ogólna kompozycja

a rzeźba czeka na malowanie:) Chce ją na jakiś konkurs dać w 2012r, może na Grey Seera pomaluję:) a zdjęcia ulepka wrzucę jak będę w Opolu, bo tam to zostawiłem (czyli za jakiś tydzień lub dwa dopiero;/)
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by przemo »

Wiem, że obsypiesz korek na chaośniku ale nawet obsypany - tak jak zrobiłeś to na szczurze - wygląda wg mnie bardzo kiepsko. Taka moja opinia.

No to czekam na fotki robota :D
lisius
Posts: 97
Joined: 29 Jan 2011, o 15:28
Location: Stolica

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by lisius »

Fajny szczurek i nurgle lord ciekawie zapowiada. Co do korka - jest multum fajnych past imitujących kamień/piaskowce... i to nie aż takie drogie http://tradearts.pl/pl,category,356629, ... um,19.html
są też modelarskie ale są trochę droższe i według mnie są czasem za drobne przy tak agresywej skali figurek GW :D
Red goz FASTA wiz Da Hamsta!!!
Mike

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by Mike »

Podstawka faktycznie nieładna.
Figurka za to jest prześliczna. Kilka elementów jest słabszych (drewienko, ruda kita, spaczeniowe kulki), jednak mordka skutecznie obciąga od nich uwagę.
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by loler »

macie racje co do podstawki. Przy nurglowcu będzie leszpa:)
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by Maru »

a mnier się podoba OKO i ogólna komiksowość - wszystko wygląda jak z francuskiego 48 stronowego zbiorku
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] lolerowe mazanki

Post by loler »

w ramach przerwy od nauki zrobiłem zdjęcia mojej ostatniej figurce:)
ImageClick to see full-sized image

co sądzicie? powiem szczerze, że ja jestem z niego zadowolony i malowało mi się ten model bardzo przyjemnie:)
Image
Post Reply