[PL] Malunki REDAVA

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

Nameless wrote:a jak nie bedziesz az tak zadowolony to nie przyjedziesz? bez sensu :mrgreen:
Źle się zrozumieliśmy albo źle to ująłem. Chodziło mi o to że przyjadę ale nie będę robił multum prac bo wole zrobić jedną porządną niż wiele nijakich.

-RED
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Ana »

Pracuj pracuj ^^ Ale skoro ma być jeden projekt a nie wiele, to chyba już wiesz co to będzie(?)

A Nurgiel fajny, choć dla mnie jak na Nurgla to jest zbyt czysto malowany ... ale to kwestia techniki :roll:
Fajne kolory i bardzo podoba mi się dziura na brzuchu i szmatka na kolczudze na zadzie.
-- Ańa

Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

Ana wrote:Pracuj pracuj ^^ Ale skoro ma być jeden projekt a nie wiele, to chyba już wiesz co to będzie(?)

A Nurgiel fajny, choć dla mnie jak na Nurgla to jest zbyt czysto malowany ... ale to kwestia techniki :roll:
Fajne kolory i bardzo podoba mi się dziura na brzuchu i szmatka na kolczudze na zadzie.
No wiem co to będzie chociaż mam jeszcze wątpliwości czy nie malować czegoś innego :P.

Ano pomalowałem Nurgla trochę czysto ale nie chciałem już przedobrzyć z tym modelem. Ciekawe że wielu osoba podobają się rożne rzeczy na tym modelu a ja jak tak patrzę na zdjęcia to poprawił bym mu jeszcze naramiennik bo w stosunku do reszty zbroi jest po prostu za ciemny. Następnym razem będę się z tym bardziej pilnował (może to przez lenistwo które wspomniał Nameless hehe).

-RED
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Slawol »

Lepiej, o wiele lepiej, choć w dalszym ciągu uważam, że buty znów narzucają styl i technikę reszcie ;)

Ale całość wygląda o wiele bardziej jednolicie kolorystycznie. Naramiennik jednak wciąż dla mnie zbyt płaski w porównaniu z innymi zielonymi elementami pancerza :)

Skórze dodałbym jeszcze paru przebarwień, bo jest trochę za czysta. Szczegół i moje fanaberie ;)

No i podstawka też dobrze pasuje, Skromna, ale odpowiednia.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

Witam,

Trochę mnie tu nie było ale miałem mały kryzys malarski wywołany brakiem weny i pojawieniem się Battlefielda i Skyrima. Tak tak gry to niszczyciel hobby :P. Ostatnio trochę mnie przemogło i postanowiłem skończyć Equanima którego jakiś czas temu zacząłem tak więc posiedziałem i pomalowałem. najpierw jeszcze macie fotki Lelith Hesperax którą malowałem na husara bo tak to były by braki jeśli chodzi o moje malowanie.

Lelith

ImageClick to see full-sized image

Equanime

ImageClick to see full-sized image

Do Equanima podszedłem czysto relaksacyjnie chociaż coś ostatnio nie idzie mi malowanie podstawek ale w sumie to już wam tu oceniać jak to wyszło.

P.S. dzięki za spędzony czas na Husarze bo miło było chociaż już jazdy w nocy na zombiaka nie powtórzę i za rok wymyślę jakiś inny sposób aby lepiej się bawić.

RED
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Maru »

o jake opuźnienie w relacji :P
panią w fioletowym to pamiętam natomiast Eqinima nie ... to były dziwne modele .... jak wyszły wszyscy myśleli że niedolane :P
podstawka rzeczywiście trochę za bardzo korkowo warstwowa ale malowane przyjemne kontrastowe i czyste :)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by sea.man »

jak dla mnie Equanime dużo lepszy, chociaż u Lelith podstawka lepsza, mimo że uboższa :)
Malowanie na duży plus, szczególnie skóra bardzo mi przypomina malowanie Le6n'a ;)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by sea.man »

Czy wkrotce cos nowego tutaj sie pokaze? :)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

sea.man wrote:Czy wkrotce cos nowego tutaj sie pokaze? :)
Szczerze to nie wiem. Pracuję ostatnio nad Kaldorem Dragio do Grey Knightów ale mało mam czasu na malowanie przez prace. Ale jest nadzieja ;).

Pozdrawiam,
RED
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by REDAV »

Witam,

Trochę mnie tu nie było ale w sumie mało miałem chęci do malowania no i jeszcze doszła zawierucha wywołana narodzinami mojego syna tak więc miałem co robić hehe. Ostatnio mam jednak trochę czasu i chęci więc udało mi się pomalować model który zacząłem w zeszłym październiku. Potraktowałem go jako rozgrzewkę i przyznam się że mimo tego że momentami się nie przykładałem to i tak fajnie mi się malowało.

Model to Kaldor Daigo do armii Grey Knightów. Sam model ma trochę dziwną pozę i nie potrzebny przerost detali. Zawiedziony byłem jakością odlewu bo dawno tylu farfocli nie musiałem usuwać a miejscami model wydaje się jak by go nie dorzeźbili chociaż na szczęście jest to jeszcze metalowa wersja bo przy finecaście musiał bym się bawić w łatanie dziur.

ImageClick to see full-sized image

To miłego oglądania i pozdrawiam,

RED
Image
Post Reply