[PL] Galeria Gimiaka

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Wojteq
Posts: 110
Joined: 28 Aug 2010, o 14:05
Location: Radom/Kraków

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by Wojteq »

Czerwony pancerz wyszedł Ci jak zwykle, czyli bardzo fajnie. (tylko dysze bym poprawił). Natomiast jak już przedmówcy pisali Nie pasuje kolor płaszcza i twarzy przydałoby się więcej wyrazu.

Wzorek na płaszczu jest wytłoczony, czy sam go malowałeś?

Jeszcze w złocie coś mi nie pasuje (turkusowy ink?). Zmieniłeś metodę malowania tego metalu?
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by mahon »

wzorek jest wytłoczony, a miejscami wygląda jak przyklejony drucik :)

nie narzekałbym na malowanie - mi się podoba, jest schludne, kolorowe, miłe dla oka. konkursu byś tym nie wygrał pewnie, ale pewnie nie tego oczekiwałeś. no i przede wszystkim - mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś malując :)

smerfowa pelerynka to ukłon w stronę młodszych wielbicieli twojego malowania? :D
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
gimiak
Posts: 181
Joined: 27 Jan 2010, o 21:41
Location: Opole
Contact:

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by gimiak »

Takie coś mi ostatnio wyszło spod pędzla. Niby nic, a cieszy oko. Nowy dodatek do armii BA. Do skończenia opowieści został drop pod i plecaki sternguardów. So close... ;]

ImageClick to see full-sized image
Kramik z różnościami Gimiaka... czyli mrocznyraj.pl.
Image
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by Rentall »

ładne schludne malowanie. Fajnie sie na to patrzy. Ladne odrapania na pancerzu, ale jest jedno ALE... czerwony jest płaski jak stół. Miejscami wiać cieniowanie, ale jest ono tak bardzo delikatne, ze jest ledwie zauważalne. Drut kolczasty za schludny i za czysty- lezy na ziemi, wiec choc troche powinien byc brudny, albo pocieniowany. Jego prawa noga wisi troche w powietrzu.
Najbardziej podobają mi się niebieskie kamienie !
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by Nameless »

jak do grania to swietny!
Rentall wrote:Najbardziej podobają mi się niebieskie kamienie !
technicznie tak, ale przyczepilbym sie do logiki ;) jak to ja :doh:
z przodu biala kropka jest z lewej strony kamieni, czyli swatlo pada z tamtej strony. no to z tylu powinno padac z prawej strony kamieni, a nie znowu z lewej :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by Slawol »

Malowanie równe i konsekwentne, jak przy poprzednich pracach, zwłaszcza pancerz, więc komentarz będzie taki sam :)

Bardzo mi się podoba metal na prawym ramieniu (przy każdej wymiennej broni), nie podoba mi się za to papierek na lewym. Plasma ładnie zrobiona, niebieski cieszy oko, ale...

... czy ja tam widzę szparę, której nie zalepiłeś? ;)

Kropelka na nodze i niebieskie światełko z tyłu też OK :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
gimiak
Posts: 181
Joined: 27 Jan 2010, o 21:41
Location: Opole
Contact:

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by gimiak »

Dzięki za komentarz. Może być i szpara. Oba dready wyczyśiłem, skleiłem i zasprayowałem wieki temu, nie zważając na uzupełnienie szpar. Nie chciałem już kombinować, więc zostawiłem tak jak jest. Jest to jeden z ostatnich modeli, do których podeszłem tak na luzaka z łączeniem. Pomału dłubę teraz drop poda, który leży już u mnie na biurku od 2 lat i mnie irytuje. Skończę zaległe materiały i zabieram się do modelu krasnoluda. Potem dreadfleet na zmianę z BA. Zapowiada się pracowity rok. :)

Odnośnie kolorów, to czerwony dużo traci na słabych zdjęciach. Na żywo wygląda bardziej okazale. Ale to pewnie tak w większości przypadków jest. Jak się robi beznadziejne zdjęcia to tak już jest. Poza tym to model do armii, więc wodotrysków nie ma. Lista jest dosyć długa a pomalowanie wszystkiego... zajmie kilka lat w takim tempie.
Kramik z różnościami Gimiaka... czyli mrocznyraj.pl.
Image
gimiak
Posts: 181
Joined: 27 Jan 2010, o 21:41
Location: Opole
Contact:

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by gimiak »

Łoo! Trochę mnie tu nie było. Nie żebym nic nie malował, bo malowałem, ale raczej nic nie udało mi się ukończyć. Przez ostatnie 1,5 miesiąca miałem poważny zastój.

Ostatnia moja praca Necron Conoptek Spyder. Kolorystyka zapożyczona od C'Tana. OSL chciałem zrobić podobny do okładki z majowego WD. Słabo mi to wyszło. Wiem, że można by nad nim jeszcze siedzieć, ale tak go zostawię. Tak czy siak, cieszę się "coś" skończyć. Czas zabrać się za rozpoczęte projekty. ;)

Image
Kramik z różnościami Gimiaka... czyli mrocznyraj.pl.
Image
gimiak
Posts: 181
Joined: 27 Jan 2010, o 21:41
Location: Opole
Contact:

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by gimiak »

Ostatnio krucho u mnie z czasem, jednakże udało mi się wykombinować coś takiego:
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
W sumie nic wielkiego a cieszy. Inspirowałem się trochę pracami C'tana, ale gdzie mi tam do niego. Na blogu wrzuciłem przepis i trochę więcej zdjęć, jeżeli ktoś byłby zainteresowany. Na kolejny miesiąc planuję ujarzmienie Fortress of Redemption, która leży rozgrzebana od dłuższego czasu. :)
Kramik z różnościami Gimiaka... czyli mrocznyraj.pl.
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria Gimiaka

Post by quidamcorvus »

Całkiem fajny teren do gry. Abba rządzi ;)
Image
Post Reply