[PL] Malunki C'tana

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Ctan »

pojazdów ciąg dalszy :)

Mantikora do Chaos IG

ImageClick to see full-sized image

..i Big Momma z Puppetswar.eu

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Gildor »

Hej.
technicznie rewelacja,metaliki miodne ale kolorystyka mnie trochę odpycha przez co modele podobają mi się średnio.
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by przemo »

Big Momma wyszła wg mnie o wiele lepiej. Super sobie radzisz z pojazdami. Brudzing i metale na świetnym poziomie. Najbardziej podoba mi się przód spychaczki :) Obicia, rdza i wszystko jets tam super, potrafi przykuć wzrok :)

Niestety nie podobają mi się pociski stojące obok niej. Nie pasują mi do reszty pracy.

Zdradzisz jakiej jakości sa obecne odlewy od Puppetswar? Swojego czasu coś od nich miałem, była kupa nadlewek, że aż zaniechałem pracy z modelem :(
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Slawol »

Bardzo dobre pojazdy, a lemiesz mamuśki to już w ogóle cacy :clap:

Manticorę bardziej bym poobijał ołówkiem i/albo pędzlem po krawędziach.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
arctica
Too fast for the rest of us
Posts: 3257
Joined: 26 Dec 2007, o 18:33
Location: UK

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by arctica »

Your blends and weathering are superb :) i like these a lot, very clean but gritty at the same time.
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Ctan »

przemo wrote:Big Momma wyszła wg mnie o wiele lepiej. Super sobie radzisz z pojazdami. Brudzing i metale na świetnym poziomie. Najbardziej podoba mi się przód spychaczki :) Obicia, rdza i wszystko jets tam super, potrafi przykuć wzrok :)

Niestety nie podobają mi się pociski stojące obok niej. Nie pasują mi do reszty pracy.

Zdradzisz jakiej jakości sa obecne odlewy od Puppetswar? Swojego czasu coś od nich miałem, była kupa nadlewek, że aż zaniechałem pracy z modelem :(
No pociski zazwyczaj wyciąga się ze skrzyń a później ładuje do armaty, dlatego są czyste :)

Odlewy.. hmmm.. mogły by być lepsze.
arctica wrote:Your blends and weathering are superb :) i like these a lot, very clean but gritty at the same time.
thanx :)

Teraz czas na jakieś nowe ludki, moja dzisiejsza konwersja, fajna zabawa w sumie była z tym ludkiem ;)


ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

no i jeszcze archona w końcu domalowałem po długim okresie leżakowania i rozmyślania w końcu stoi na trzeciej podstawce, która moim zdaniem i tak do niego nie pasuje :/

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Slawol »

Jejku, nie nudzi się jeszcze nikomu ten model Nurgle'a? <-- powiedział ten, który sam go pomalował i chce go kupić jeszcze raz. Niezła konwersja, widocznie da się z niego coś jeszcze wycisnąć ;) Co to za głowa? Coś z nowości do Chaosu?

A Archon jest nierówny... Płomyk, woda na podstawce, maska, pancerz i ostrze miecza w dłoni spoko. Reszta taka sobie, korek na podstawce, byle jaki fioletowy płaszcz z niechlujnymi kreskami, rogi nie do końca starannie zaznaczone, kolec na rameniu...

Pisałem Ci na BP w temacie, że Nina bardziej się stara przy krawędziach, a Ty wciąz jesteś flejtuch! Miejscami ładnie, a miejscami na odwal.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Nameless »

na archony juz patrzec umiem, nawet jesli tak ladnie pomalowane ;)
czekam na tego nurgielka :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Ctan »

Slawol wrote:Jejku, nie nudzi się jeszcze nikomu ten model Nurgle'a? <-- powiedział ten, który sam go pomalował i chce go kupić jeszcze raz. Niezła konwersja, widocznie da się z niego coś jeszcze wycisnąć ;) Co to za głowa? Coś z nowości do Chaosu?

A Archon jest nierówny... Płomyk, woda na podstawce, maska, pancerz i ostrze miecza w dłoni spoko. Reszta taka sobie, korek na podstawce, byle jaki fioletowy płaszcz z niechlujnymi kreskami, rogi nie do końca starannie zaznaczone, kolec na rameniu...

Pisałem Ci na BP w temacie, że Nina bardziej się stara przy krawędziach, a Ty wciąz jesteś flejtuch! Miejscami ładnie, a miejscami na odwal.
No nie da się ukryć, że ten nurglowy ludek często się wszędzie pojawia, ale on jest po prostu dobry. Wielki, zły grubas z dziurami, czego chcieć więcej od modelu? :D To będzie mój nowy lord do armii więc wpasuje się tam idealnie.

No a co do archona to jest nierówny, w sumie dopiero na fotkach to widzę, ale już nic nie poprawiam bo klajent zadowolony pod niebiosa i takiego chce. Na początku miałem pomysł na tego chłopka, później gdzieś zniknął i zaczęło się robić ostro pod górkę. Wymęczyłem ile mogłem i koniec :)
Nameless wrote:na archony juz patrzec umiem, nawet jesli tak ladnie pomalowane ;)
czekam na tego nurgielka :)
Dzisiaj może uda mi się pomaziać chociaż trochę skoro już go mam w podkładzie. Ciekawe co sprawi więcej frajdy, konwersja czy paćkanie :roll:
Image Image
Post Reply