[PL] Spotkanie przed Golden Demonem

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

My też się bawiliśmy super - zarówno na spotkaniu przed GD, jak i na pożegnalnym (przynajmniej dla nas) wieczorze w Paradoksie. A potem okazało się, że nasz pociąg spóźnił się o 2,5 godziny.... i przez pewien czas bytowaliśmy na dworcu ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
hashmallum

Post by hashmallum »

No halo - a ja sie kurde w koncu wyspie- wczoraj ,znaczy dzis do 5 pilem z Philem Kellym, a Julien pojechal o 9 na lotnisko - mam nadzieje ze sie podobalo :) Za rok trzeba bedzie cos wrzucic do gabloty w koncu i to pewnie w kazda kategorie :D :D Bylo ultra za-je-bi-scie, tylko szkoda ze chodzilem jak trup przez 3 dni z powodu niewyspania.... :P
Kuczek

Post by Kuczek »

Na spotkaniu i na samej imprezie bylo naprawdę super. Niech żałuje kto nie był :] Miło było spotkać tylu malarzy w jednym miejscu :)
Przemas

Post by Przemas »

"czizas", wlasnie chodze na rzesach :D . swietnie ze spotkanie tak pociesznie wypadlo, a sam konkurs przeszedl bez jakiejs napietej atmosfery (przynajmije po stronie uczestnikow i widzow :D). po prostu w pytke :)!
musze pomyslec o tym zeby nastepnym razem znalezc sie po stronie uczestnikow, gdyz tym razem wiem, ze ucieklo mi tyle dobrej zabawy ....
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

a my mielismy taki zapierdziel na dmp ze nawet nie mialem juz potem jak trafic na spotkanie ;/ - klopoty z noclegiem dodatkowo wplynely na ten fakt ... na samym GD bylem 5 min bo bitwy nastepne sie zaczynaly ;/ eh szkoda szkoda ;(
Eliash

Post by Eliash »

bylo na prawde nieźleee:D:D:D i na spotkaniu i na GD:P szkoda ze nic nie zdobylem :cry: :cry: moze za rok... najbardziej ciesze sie ze poznalem tyyle ludzie:D z forum:D i nie tl;yko:P MattA, Jeremiego, Bena i kurde wszystkich:D moglem zobaczyc najlepsze prace na zywo:D bylo nieźle:D

dzieki za toast:P hehe i za drinka:P byl calkiem niezły:P

i Wojtkowi za nocleg:D

za rok bedzie lepiej;];];]
Marcelle

Post by Marcelle »

Ekhmmm ... raz , dwa, trzy - proba mikrofonu....

Witam Was bardzo serdecznie.
To moj pierwszy post na tym forum - pierwszy, ale bardzo wazny, bo...

Chcialbym podziekowac za bardzo dobre przyjecie w swiatku modelarskim takiego nowicjusza jak ja - naprawde rewelacyjni z was ludzie i czulem sie jak wsrod znajomych ktorych znam od wielu lat.

Dziekuje ze naprawde dobre przyjecie moich prac - pochwal, ale tez uwag co jest nie tak i nad czym nalezy popracowac.

Nie pamietam wszystkich z nickow badz imion, ale wszystkim jestem wdzieczny za przywitanie: Hashowi za zaproszenie i wprowadzenie na impreze oraz uwagi, Mahoniowi i jego uroczej zonie Ańe, Jerzemu i Szaremu, Kuczekowi - jedynej przestawicielce moich wroclawskich stron i wogole wszystkim.

Do nastepnego spotkania na zywo !
(bo na CoC postanawiam zagoscic na stale - w koncu przyda sie dodatkowy rzezbiarz :D )
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

świetnie widzieć tu nowe twarze :D
najmilsze jest to, że na takim spotkaniu jak sobotnie spotykasz ludzi, których dotychczas nie znałeś, ale po chwili rozmowy o wspólnym hobby czujesz jakbyście znali się od dawna!

dzięki za wspólną imprezę i zapraszamy do częstych odwiedzin :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

:lol: ... bo gadanie o figurkach jest tak samo pasjonujące co ich malowanie. Wspaniale Cię widzieć na forum Marcelle i liczę, że uda nam się podtrzymać tu kontakt do przyszłego roku :D

Hash byłeś tak niewyspany, że wszędzie widziałeś krowy :lol: nie chciałam Cię wtedy martwić, ale nikt prócz Ciebie ich nie widział. Mam nadzieję, że Twój wzrok po wyspaniu się nie płata Ci już takich figli :P
-- Ańa

Image
hashmallum

Post by hashmallum »

Ale o ćo chodzi jakby? - je ne se pas :P :) :) Na bqazyla tez macie przyjechac :D Tym razem demiego na sile trzeba bedzie za habety wyciagnac :D
Post Reply