[PL] Play Mini Of the year

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Slawek

[PL] Play Mini Of the year

Post by Slawek »

Maj (temat samica) zamyka 12 edycję PMOTM. Jak w każdym szanujacym się magazynie z laleczkami sposród zajmujacych pierwsze miejsca w poszczególnych edycjach wybierzemy PLAY MINI OF THE YEAR... Głosowanie będzie w czerwcu spośród 12 zdobywców pierwszych miejsc.

Zwycięzca otrzyma nagrodę ufundowaną przez Faber i Faber. Z tego co słyszałem będzie to coś naprawdę fajnego i sporego.

Całkiem możliwe że nie wyczerpuje to całkiem listy nagród. Nagrody pojawią się też w czerwcowej edycji PMOTM :)

dotychczasowi zwyciężcy

http://www.wh40k.pl/index.php?name=Foru ... pic&t=2883
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

RE: Play Mini Of the year

Post by Demi_morgana »

moze to bedzie baneblade? :razz: :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Slawek

Re: RE: Play Mini Of the year

Post by Slawek »

Demi_morgana wrote:moze to bedzie baneblade? :razz: :wink:
na to bym nie liczył :)

Takie nagrody by zdeprawowały uczestników i jeszcze by ściągneły do nas zawodowców :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

RE: Re: RE: Play Mini Of the year

Post by Nameless »

bo taki Alek albo Robacek to amatorzy :roll:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: Re: RE: Play Mini Of the year

Post by mahon »

baneblade byłby fajny...
ale widać, że robacek zdominował konkurs :lol:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawek

Re: RE: Re: RE: Play Mini Of the year

Post by Slawek »

Nameless wrote:bo taki Alek albo Robacek to amatorzy :roll:
Alek nie pracuje za kase więc to co robi jest pełną amatorszczyzną.
Robaczek to gracz i większość z figurek, które zaprezentował były przeznaczone do jego prywatnych armii. Nie widzę zresztą zawodowców wśród naszych uczestników.

@Mahon - Robaczek nie wygrywał zawsze więc jego dominacja nie była pełna. Zresztą namawiam kogo moge by coś u nas pokazali. Nie musza być to nawet rzeczy made in GW wystarczy że nadają się do gry...
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

RE: Re: RE: Re: RE: Play Mini Of the year

Post by Nameless »

Alek nie pracuje za kase więc to co robi jest pełną amatorszczyzną.
jesli tylko sprawy pieniezne sa w definicji konkursowej wyznacznikiem 'amatora', to ja juz nic nie mowie.
Robaczek to gracz i większość z figurek, które zaprezentował były przeznaczone do jego prywatnych armii. Nie widzę zresztą zawodowców wśród naszych uczestników.
wiekszosc? a to nie macie na 40k.pl przepisu, ze praca musi isc do wlasnej armii? pytam z ciekawosci, bo w blizniaczym konkursie na BP chyba jest taki wymog.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawek

RE: Re: RE: Re: RE: Play Mini Of the year

Post by Slawek »

Nie mamy takiego wymogu. Zostawiam go tak trochę w domyśle. Ja tam jestem za jak największą ilością zgłoszeń w każdym miesiącu. Zależy mi na tym by były i prace słabe (pierwsze figurki w życiu robione na stół) jak i te mocne niemal konkursowe. Generalnie zdyskwalifikowałbym ludzi co najwyżej za
a) wystawienie figurki na podstawce uniemożliwiającej grą nią
b) wystawienie czegoś co w oczywisty sposób było skończone przed ogłoszeniem konkursu (np. jakby Lenarczyk wystawił swych nagrodzonych IG do konkursu)
c) oczywiste i skrajne nietrafienie w temat danego miesiąca

A tu masz naprawdę krótki regulamin

1. Miniaturki mają być na temat ogłoszony na tym forum. Temat będzie obowiązywał przez jeden miesiąc...
2. Czas trwania konkursu od ogłoszenia do końca miesiąca trwania konkursu
3. Figurki mają być do gry w WH40k lub Necromundy. Przez figurkę do gry rozumiem brak zbednego wydziwiania jeśli chodzi np. o wielkośc podstawek (diorama to inna kategoria). Pewne odstępstwa np zamontowanie marina na podstawce terminatora są dopuszczalne
4. Dla podtrzymania wieczystej sławy zwycięzców - zwycięskie trzy prace zostaną umieszczone w Galerii Playmini miesiąca
5. Uczestnicy przezentują co najmniej dwa zdiecia zgłoszonej pracy: przód i tył
6. Wybór zwycięzcy nastąpi w ogólnodostępnym głosowaniu w Kąciku Słodowego. Głosowanie będzie trwało do dziesięciu dni po zakończeniu miesiąca....
7. Figurki (ich konwersje) innych producentów niż GW nadające się do gry w świecie WH40K będa dopuszczane do udziału. czyli de facto trzymaj się sf czy steampunku
8. Nie wyklucza się wyboru spośród zwycięskich prac Play mini of the year
9. Zależy nam by prace nadsyłane na konkurs były przynajmniej kończone w okresie jego trwania. Jeżeli zatem twoja figurka była gotowa przed ogłoszeniem tematu danego miesiąca, to nie zgłaszaj jej do udziału w konkursie
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

nie to żebym się czepiał ale Robacka figurka (harlekin i styczniowy SM) nie wyglądają żeby mieli podstawki do grania :P chyba ze wszystkim modelom w armii takie robi :) :P
ogólnie fajna idea konkursu i wybór figurki roku :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Slawek

Post by Slawek »

IRKUCK wrote:nie to żebym się czepiał ale Robacka figurka (harlekin i styczniowy SM) nie wyglądają żeby mieli podstawki do grania :P chyba ze wszystkim modelom w armii takie robi :) :P
ogólnie fajna idea konkursu i wybór figurki roku :)
No dobra przyłapaliście mnie. Tak naprawdę jestem miekka kluska i nie cierpię uwalania nikogo. Ktoś się napracował, to niech pokaże co zrobił...
Zawsze myślę że jeśli figurka rażaco złamie reguły to oceniający nie pozwola jej wygrać. Ostateczny głos nalezy do głosujacych. Ja to tylko koordynuje i 3mam we względnym porządku...
Post Reply