[PL] GOLDEN DEMON Polska 2008

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Wisnia

Post by Wisnia »

Brak edycji postów boli, przepraszam za kolejnego pod rząd, ale w całym tym zamieszaniu popełniłem błąd. Napisałem, że możliwe, że będe musiał się wynosić. Prawda jest taka, że właśnie się wyniosę w trakcie trwania imprezy bądź tuż po niej, gdyż nie ma możliwości, abym cokolwiek znalazł. Ceny tego co zostało, są iście zaporowe. Dlatego jest mi potrzebna godzina zakończenia imprezy.


Pozdrawiam

Wisnia
Alexander

Post by Alexander »

Wiśnia ja z ludźmi z Warszawy dla przykładu wracamy pociągiem jakoś po imprezie. Jestem pewien, ze możesz kupić bilet ważny przez całą noc 22 na 23 ja tak z Alvarezem zrobilismy . Myslę że jest to dobra opcja do rozważenia.

Co do samego GD to niesamowicie się cieszę, że będę mógł spotkać smietankę polskiego i nie tylko malarstwa :WOW: W zeszłym roku w Wawie jako widz tym razem jakieś wypociny będą ... :wink:

Dzięki Mahoń za pomoc z rejestracją ! 8)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Lokal zarezerwowany mamy od 20:00, ale pewnie zlądujemy tam krótko po, jesli wszyscy będą już spakowani i zaraz po wynikach zbierzemy klocki.
Wszysko zależy od ludzi :)
Możemy siedzieć tam tak długo aż nas wyrzucą ... potem możemy zrobić wrotki do kolejnej knajpki, albo rozejść się ... wszytko zależeć będzie od towarzystwa. Od tego ile nocek większość zarwała przed konkursem to chyba też będzie trochę zależeć ;)

To co, ile nocek już zarwaliście?
-- Ańa

Image
Bohun
Posts: 354
Joined: 25 Aug 2007, o 13:55
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Bohun »

Nie spie od dwoch tygodni...
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

a ja spie jak niemowle :curtain:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
CUKIERas

Post by CUKIERas »

a ja poproszę na listę imprezową bo mnie ciungle ni ma :twisted: i jeszcze mnie nie wpuszczą i będę musiał pilsa gdziesik w bramie żłopać albo prytę jakowąś.
elvers

Post by elvers »

heh ja dzisiaj malowałem 4 godziny metaliki na naramiennikach chaosnika i mam dosyć zycia :) ale w nocy śpie bo codziennie szkoła. Co nie zmienia faktu ze spać późno chodze bomaluje:/ dzisiaj też pewnie posiedze jeszcze ze 3 godziny
Wisnia

Post by Wisnia »

Ty posiedzisz ze trzy godziny bo sobie beztrosko malujesz, Elvers. Ja posiedzę z pięć, bo beztrosko pisze sobie referaty z historii. :(


Pozdrawiam

Wisnia
alvarezwawa

Post by alvarezwawa »

Uda mi sie zostac na imprezie spokojnie do 1 - 1:30. Nie wiem tylko jak ze Starego Rynku ewakulowac sie na Dworzec Glowny, bo tam mamy pociag powrotny do Warszawy o 2 w nocy. Kursuja stamtad jakies nocne?

Mam jeszcze jedno pytanie - jak to jest z ta wejsciowka na PGA? Moge wchodzic i wychodzic w ciagu jednego dnia ile razy chce, czy jest to wejscie jednorazowe na targi? Wiem ze event bedzie duzy, ale chcialbym tez ogarnac troche Poznania za dnia ;)
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

@alvarezwawa: jezeli chodzi o wejscie na targi to
Ceny:

15 zł - bilet jednodniowy (traci ważność po opuszczeniu terenu MTP)

23 zł - bilet dwudniowy (umożliwia wielokrotny wstęp na teren MTP)
a co do nocnych to na pewno jakis sie znajdzie ;) z reszta z miejsca imprezy na dworzec glowny nie jest daleko
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Locked