[PL] Przystań Gier - karcianki, planszówki i bitewniaki w GW

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Przystań Gier - karcianki, planszówki i bitewniaki

Post by Slawol »

Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Przystań Gier - karcianki, planszówki i bitewniaki

Post by Slawol »

Ogłaszam wszem i wobec, że malowanie w PG będzie się odbywało co 2 tygodnie :) Ja będę co drugi tydzień, a tak to Vincent będzie uczył młodych adeptów pędzla :) Raczej w soboty, w wyjątkowych sytuacjach warsztaty mogą się odbyć w innym dniu, ale zawsze o wszystkim informujemy.

Gdyby taki Irkuck się gdzieś błąkał po okolicach, to miałby łatwiej trafić w termin w końcu ;)

A przedwczoraj miały miejsce kolejne warsztaty malarskie - artykuł o PG i fotorelacja tutaj:
http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,36844, ... zowke.html
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Przystań Gier - karcianki, planszówki i bitewniaki

Post by Slawol »

W ostatni weekend, w nocy z 02-03.06.12 odbył się Nocny Szlak Kulturalny w Gorzowie Wlkp. Oczywiście musiałem porobić trochę fotek i tam być, bo sklep PG zrobił wielkie granie do późnej nocy :)

Trochę się działo w mieście wieczorem, w kilku miejscach odbywały się koncerty, w tym pod Schodami Donikąd (takie słynne już miejsce integracyjne w Gorzowie, zwłaszcza w okresie szkoły średniej, ale nie tylko) grał m. in. znajomy zespół anTeny z naszym przemoszem. z forum i Niedźwiedziem na wokalu, no i pozostałymi muzykami, których i tak poza przemoszem pewnie nie znacie ;)

Parę fotek im też porobiłem :)

AnTeny pod Schodami Donikąd

W Centrali Rybnej (tak się to nazywa, budynek byłego browaru) była za to wystawa różnych prac - Galeria Bezbronna: fotografie, rysunki, malowidła i inne techniki rozmieszczone po wszystkich korytarzach. Można było sobie pozwiedzać wystawę. Było tego naprawdę sporo.

Kilka fotek strzeliłem nocą podczas dotleniającej wycieczki ze znajomymi:

Galeria Bezbronna

W Łubu Dubu za to główna impreza z PG - od 14:00-02:00 w sumie było granie w przeróżne gry planszowe, karciane i inne. Późnym popołudniem i wczesnym wieczorem zaczęło było tak gwarno i tłoczno, że nie szło prawie przejść... Ale atmosfera wewnątrz super. I do tego cały dzień granie na parkingu przy lokalu na ustawionej scenie, wieczorem i nocą apogeum i wariowanie ludzi na koncertach.

I też mam trochę fotek:

PG w Łubu

I łomot przed Łubu, słyszalny na całą okolicę ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply