[PL] Hussar 2012 - Warszawa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Wojteq
Posts: 110
Joined: 28 Aug 2010, o 14:05
Location: Radom/Kraków

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Wojteq »

Karty zgłoszeniowe dostaje się na miejscu, czy trzeba wydrukować i mieć wypełnioną?

Czy są przewidziane jakieś pokazy malowania tak, jak to było rok temu?
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by jon »

karty będą też na miejscu (z tego co widzę dużo ich zostanie więc nie drukuj :twisted: ) - będzie speed-painting, pokaz malowania i prezentacja rzeźbienia 3D z wykorzystaniem tabletu i Zzzz...brush'a ... na speed-painting farbki i pędzelki dostarczy wredny organizator, na pokaz/warsztacik jak zwykle zabieramy swoje ulubione farbki i pędzelki... na prezentację rzeźbienia w 3D zabieramy tylko wyobraźnię, dobre chęci i w miarę sprawną parę oczu (ewentualnie jedno) bo wrednego organizatora nie stać na kilkanaście komputerów, tabletów i kopii Zzzzbrush'a :cry:
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by przemo »

Hej, w tym roku Hussar będzie miał specjalny, promocyjny model : Hussaaarghhh!!! A ja jestem szczęściarzem, który mógł go wykonać 8)

Organizator eventu prosił mnie o wrzucenie fotki więc zarzucam :D Model można będzie nabyć narazie tylko podczas eventu i to w bardzo ograniczonej liczbie. Więcej informacji i fotek modelu zamieścimy tu niebawem (ja albo jon).

ImageClick to see full-sized image
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Lemartes »

No no!:) A pochwalcie się jeszcze promocyjną ceną tego mdoelu ;) Żeby się człowiek bez pieniędzy nie pojawił :P
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by przemo »

Model jest dość spory, sprzedawany będzie razem z podstawką i snotlingiem, czyli wszystko co widać na fotce :) Z okazji Hussara 2012 planujemy zaproponować Wam specjalną, promocyjną cenę. Już niebawem wszystko zostanie ustalone i obwieszczone, troszkę cierpliwości :)
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by jon »

w dniu eventu będzie można nabyć blisterek (a właściwie duży blister :twisted: ) z gobaskiem za okrągłe 50pln. będziemy mieli pierwszą partię świeżynek, która zejdzie 'z taśmy' - czyli ok. 30 sztuk - (może trochę więcej), biorąc pod uwagę wszystkie wstępne deklaracje 'przyjazdów' i 'nie-przyjazdów' powinno spokojnie starczyć dla wszystkich zainteresowanych
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Maru »

nawet jeśli nic na konkurs nie przyniosę to i tak przyjdę :D po cykać foty
takie mam urwanie D... głowy że nie wiem w co ręce wsadzić .. -_-
ale czas na Huzara mam zarezerwowany .. szkoda że nie zarezerwowałem czasu namalowanie -_-
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Camelson »

fajny milusi model, ale czy Squig nie jest TM Games Workshop? :)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by przemo »

Chyba nie można popadać w skrajność, bo zaraz dojdziemy do wniosku, że i wizerunek goblina także jest własnością GW. Nazwy "Squig" nigdzie nie używamy i nie sądze, żeby model naruszał prawa własności.

Fajnie że się podoba :)

Z newsów mogę jeszcze powiedzieć, że każdy model będzie miał na opakowniu ręcznie wpisany numer porzadkowy, bo to przecież seria limitowana z prawdziwego zdarzenia :D
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Slawol »

Model sympatyczny jest, widać, ze idzie Ci rzeźbienie. Wygląda podobnie do tego z MoI z zeszłego roku :) A może to właśnie ten? ;) Nie chce mi się szukać teraz tamtego modelu w starej galerii.

Goblin jest dobry, ale squig moim zdaniem ma ciut za płytkie zmarszczki, wygląda trochę jak obły pomidor ;) Nie mówię, żeby się wzorować na GW, absolutnie, ale ciut głębsze zakamarki by się przydały albo mocniejsze cienie w malownaiu tego :)

Za to na pewno jest dynamiczny i z jajem :D

Gratulacje!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply