[PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.08.12

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by Slawol »

Tak, w sumie jest bardzo podobny i część można zwyczajnie skopiować z Hussarowego z różnicami przy kategoriach i niektórych zasadach ogólnych.
Camelson wrote:ja chetnie poprowadze konkurs speed paintingu i jakiś pokaz malarski, a raczej nauke :)
Wielki jesteś, Miśku! Ktoś jeszcze?
Frost wrote:Jak dobrze poleci sezon i będę miał pełny spokój to mogę zrobić relację fotoreporterską z tej imprezy (jak mamy się tłuc taki kawał, to będziemy na 99,9% na całą imprezę ^^)


Ty też jesteś wielki! :clap:
Frost wrote:Dodatkowa prośba o w miarę szybkie ogłoszenie wszystkich zmian i ustalonych kategorii, ostatnio mało czasu, a chcę wystawić coś w miarę fajnego chociaż, więc roboty dużo i fajnie wiedzieć co do czego szykować.
Żadnych zmian już nie będzie. Regulamin wstawiam wtedy, gdy już jest na "tip top". Reszta to już tylko informacje organizacyjne, noclegi, mapki, transport, rozkład jazdy, sponsorzy itd. Najważniejsze macie, a teraz malować, dziergać, lepić i rzeźbić :)
Frost wrote:Jeszcze tylko podział na duży model sci-fi i fantasy i będzie elegancko (zawsze mnie jakoś irytuje porównywanie w jednej kategorii np. Kroxigora do Imperialnego Stormlorda czy jak się ten wielki czołg zwie) :]
No przecież jest podział: Duży model i Pojazd/maszyna jako 2 oddzielne kategorie, po to właśnie, żeby Kroxigora nie stawiać obok czołgu :)

A na Duży SF i Fantasy to trochę za wcześnie moim zdaniem. Zobaczymy, jak w tym roku i ew. w przyszłych edycjach (o ile się odbędą ;)) będzie z frekwencją i zainteresowaniem.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Frost
Posts: 96
Joined: 23 Oct 2011, o 23:14
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by Frost »

W 6 punkcie powieliłeś 6.4 z 6.6 ;]

Teraz tylko pozostaje brać się do roboty ^^ Mam nadzieję, że wszystkie kategorie będą obsadzone, bo będziemy z Tulą się starać po we wszystkich wziąć udział. Swoją drogą właśnie załapałem, że impreza odbywa się w 5 rocznicę naszego ślubu ;] Chyba wiem, jaka tematyka prezentów w tym roku będzie :]
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by Rakso the slayer »

Sławol - jeśli będzie Ci potrzebna jeszcze jakaś pomoc to z chęcią Cię wesprzemy w miarę naszych możliwości ;)
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by Slawol »

Frost wrote:W 6 punkcie powieliłeś 6.4 z 6.6 ;]
Żeby Wam na pewno nie umknęło ;) Dzięki!
Frost wrote:Swoją drogą właśnie załapałem, że impreza odbywa się w 5 rocznicę naszego ślubu ;]
:clap:

Czuję się zaszczycony, mogąc być gospodarzem przy takim wydarzeniu! Ach, oczywiście nie sposób nie zauważyć, że to pięknie będzie wyglądać w opowieściach rodzinnych :mrgreen:

@Rakso - dzięki, na pewno skorzystam!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by Rentall »

w konkursach sie nie orientuje za bardzo, ale mysle, ze skoro jest to konkurs robiony przez naszych ludzi, to może warto rzucić o tym informacje na strone głowną studia, do czasu nadejscia konkursu ?
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by Slawol »

Myślę, że najlepiej będzie wstawić pełne info z detalami, a póki co - rozsyłać zajawki na forach.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by loler »

właśnie skończyłem drugą pracę na konkurs:D a jak Wam idzie? Sławol, jak przygotowania?:)
Image
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by smok »

jeśli tylko będę miał możliwość to pojadę z jakimś ulepcem ;D najgorsze to będzie mieć te dni wolne, bo prace mogę starszą nawet wziąć :P
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by Slawol »

Widzę, że przygotowania pełną parą idą :)

A u mnie się kręci, kręci coraz szybciej. Niedługo wrzucę jakieś aktualizacje, tylko najpierw się upewnię, czy się przypadkiem komuś coś nie zdążyło odmienić ;)

I ponawiam prośbę do wszystkich o przyłączenie się do organizacji: pokazy, warsztaty itp. Kto ile może :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2012 - Gorzów Wlkp. 18.0

Post by smok »

hm... ja ewentualnie mogl bym zebrac to co pisalem tu na forum i powiedziec :P
oczywiscie chodzi mi o lepienie :P
Post Reply