[PL] Crystal Brush 2016

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Post Reply
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

[PL] Crystal Brush 2016

Post by Camelson »

Siemano!

dawno mnie tu nie było xD
Ale wyszło tak, że jury z Hussara postanowiło wysłać mnie do Amrykanów na konkurs i nie umiałem odmówić :)
Więc się zastanawiam, czy jest tam za oceanem jakiś rodak na tym forum, który jest w tym hobby i mógłby pomoc w kilku sprawach :)
Pierwsze to czy znajde tam jakąś miejscówke za rozsądne piniadze, bo hotele ktore mi są proponowane wychodzą kilka tysiecy pln, a troche mi nie po drodze płacić tyle za samo nocowanie, bo w dzień raczej bedziemy zwiedzali (jade z narzeczona ;)
Dwa, czy miałby czas i ochote, ktoregos dnia sie spotkac (wyjazd planowo od 31.03.2016 do 7/8.03.2016) i pogadac :) pospacerowac po mieście, bo wiadomo, że raźniej jak ktoś już zna teren ^^

Z góry dziękuję za informacje i kontakt!
Od siebie dodam, ze postaram się reprezentowac nasz kraj najlepiej jak potrafię i zrobię fajne prace w swoim stylu i powalcze! :D
Pozdrówki!
Camelson.
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Crystal Brush 2016

Post by sea.man »

Powodzenia! Niestety nie znam tam nikogo :(
Moze ktos ze znanych malarzy z innych krajow tam leci, osoby typu ekipa MassiveVoodoo ?
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Crystal Brush 2016

Post by Slawol »

Tak, jak Ci wspominałem na fb: odezwij się do kogoś, kto tam był, to Ci może coś poradzi :)

No i trzymamy kciuki za Ciebie! Pokaż im :D
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply