[PL] ołowiane ludziki Lisa - IG Vost/Steel Legion/Old Cadia

O tym co małe ludziki robią na polach, eee... stołach bitewnych ;)
Post Reply
lisius
Posts: 97
Joined: 29 Jan 2011, o 15:28
Location: Stolica

[PL] ołowiane ludziki Lisa - IG Vost/Steel Legion/Old Cadia

Post by lisius »

Witam,

Ostatnio napadły mnie chęci pogrania w warhammera 40k, no i stwierdziłem że nadszedł czas na przygotowanie do boju tego co pieczotliwie zbierałem ponad 10 lat:)

Na początek mam zamiar przygotować taki sobie 600pk oddział do misji patrolowych ( :bonk: dawno nie grałem więc do końca nie wiem jakie to są zasady i cele misji patrolowych). Armie tworzę na zasadzie - klimatycznie i widowiskowo a nie na wygrywanie nastawiam, mam zamiar zrobić armię for fun:)

Niestety wszystkie zbiory figurkowe i moje pojazdy leżą w Krakowskim mieszkanku więc niestety jak na razie przygotowuje co mam w warszawskim mieszjanku czyli:

1*Lord Comissar

2* 10 Veteranów w Chimerach (steel legion)
1*Leman Russ - (napadł mnie pomysł i kleje sobie KV2 1:35 Zviezdy z częściami leman russa plus trochę plasticarda do sponsonów), będzie to taki sobie Ragnarok

Jest to absolutnie nie grywalna armia IG, ale mi się podoba klimat zmechanizowanej gwardii.

Jutro zrobię przy świetle dziennym zdjęcia modeli:) Mam zamiar większość pomalować aerografem, jako ćwiczenie. Zresztą pomysł armii narodził się właśnie z zakupem ćwiczebnego KV2 do nauki aerografowania:)

Wiem że mało ambitna ilościowo armia ale ni mam czasu niestety na więcej :doh:

Pozdrawiam,
Keep it Painting ;)
Red goz FASTA wiz Da Hamsta!!!
Post Reply