[PL] Pamperki Rentalla

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Post Reply
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

[PL] Pamperki Rentalla

Post by Rentall »

Witam, z racji tego ze nie chce zaśmiecac co jakiś czas forum nowymi topicami, zkladam jeden,w ktorym bede umieszczał moje prace.

na warsztacie mam chaos termosa, wiem ze zdjecie jest złe, ale mimo to licze na konstruktywne komentarze, a zwlaszcza na odpowiedz, czy ten złoty pasuje do nurgla ? bo z jednej strony chce zeby bylo ladnie "swiecaco" a z drugiej naszla mnie ochota na nurglowskie brudy i cos mi sie zdaje ze obu tych zagadnien nie da sie tak latwo polaczyc aby tworzyly jednolita calosc :doh: (postaram sie o lepsze zdjecia, jak naladuje apart i znajde chwile czasu)


ImageClick to see full-sized image
Last edited by Rentall on 1 Sep 2011, o 09:55, edited 2 times in total.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

Przede wszystkim złapałeś ostrość na okładkę Codexu zamiast na figsę :P
Z tego co widzę to zastosowałeś zbyt wielki kontrast w tym złocie, nie potrzebnie tak bardzo przyciemniałeś złoto, no i trochę za dużo żółtego... hmmm... no niestety ja osobiście po tym zdjęciu nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć, jak zrobisz lepsze to na pewno jakieś pomysły się znajdą ;)
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

troche slaba fotka a raczej nie ostra :P ale wyglada obiecujaco :)
moze wrzuc nowa fotke ;)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Post by Rentall »

kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

jest niezle - figurka pomalowana czysto i starannie, ale:
zloty NMM jest za bardzo rozbielony, no i troszke zbyt zolty ;) sprobowalbym innej mieszanki (byc moze przy nastepnych figurkach, bo tu widze dosyc sie napracowales z NMMem).. robienie jasnoniebieskiego oświetlenia na czerwonym hełmie jest moim zdaniem dosc karkolomnym posunieciem.. w tej chwili ten element razi mnie najbardziej..
szare futerko jest zbyt plaskie, nieciekawe.. przydalyby sie jakies laserunki, pojscie w jakis inny odcien, zeby wzbogacic ten element..
czerwien na plaszczu i na pancerzu wymaga rozjasnien..
tyle ode mnie ;)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

jak dla mnie to racja.
no i niestety na tej fotce traci złoty NMM. robi się blady i nijaki. może żółty laseruneczek?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Post by Rentall »

moj skonczony mag :)
krytykujcie i komentujcie
ImageClick to see full-sized image
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Figurka bardzo przyjemna, niezłe złożenie modelu, widać pomysł się sprawdził :) Trochę chybiony dobór kolorów, ale to raczj nieistotne. Samo malowanie mi się podoba, podobają mi się tatuaże, od razu skojarzyły mi się z ,,Królestwem Niebieskim" :) IMO strasznie realistycznie wyszły łuski na płaszczu i kobra na lasce - mocne strony tego modelu.
Masz u mnie 8 na CMON.
Image
Eliash

Post by Eliash »

starannie i czysto:D:D ładnie i dokladnie:P:P

co do nmm, srebrny moim zdaniem za jasny... wole ciemniejsze:P a złoty jka juz wczesniej wspomnieli, troche za zółty... sprobuj ze snakebite leather zamiast tego zoltego:P a co do maga... to wszystko okej, tlyko te niebieskie wstazki troche za bardzo rozbielone, tzn rozjaśnienia nie musialy byc do konca biale;) pozatym git:D
MartiusMarsGradivus

Post by MartiusMarsGradivus »

jesli chodzi o chaosnika to wszystko bylo juz powiedziane a od siebie dodam tylko tyle ze czerwony plaszcz mi sie niepodoba (wole takie bardzo skontrastowane gdzie z czarnego lub bardzo ciemnego czerwonego nagle przechodzi w krwisty czerwony :twisted: ) zato bardzo podobaja mi sie lancuchy miedzy nogami

a mag jest bardzo fajny szczegulnie ta wspomniana juz kobra tylko ten zielony dym wygladajacy jak czaszka lepiej wygladalby jakby swiecil wlasnym swiatlem
Post Reply