[PL] Hackownia

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Post Reply
Hacket
Posts: 171
Joined: 10 Oct 2008, o 20:44
Location: Olecko/Gdańsk - Poland
Contact:

[PL] Hackownia

Post by Hacket »

Pora i wątek wipowy założyć bo mam kilka dylematów a rada zawsze dobra

Katuje moich termosów do armii templarów przerobieni z deathwinga command squada, bo dużo fajnych broni mają i przy okazji skopiowałem cyklona do starszej drużyny. Co do tego oddziału póki, co mam plan, aby malować pozostałych 4 na taki sam poziom jak katuje tego marszałka a ładne parę godzin już ma.
Na ten czas wip marszałka w termosce z tego oddziału pelerynka do poprawy freehandy zacząłem malować i inne drobnostki wkrótce będzie battledamage i może troszkę z osl się pobawię właśnie mam dylemat, co do tego czy może sobie go odpuścić.

Image
Image
Image
http://hacketo.deviantart.com/

Draw and paint stuff 2d and miniatures

working on : 4 terminators, Dark eldar Sucubuss
Brushlicker
Posts: 31
Joined: 23 Oct 2012, o 20:42
Location: Gdynia
Contact:

Re: [PL] Hackownia

Post by Brushlicker »

Witaj!


Baardzo podoba mi się ten termos! Turkus na szatce budzi wątpliwości natury logicznej, natomiast i tak wygląda świetnie ;)

Cieniowanie i brudzenie płyt pancerza udane, natomiast peleryna wyraźnie odstaje. Przejścia są mało płynne i generalnie nie wyglądają najładniej

Freehandy wyglądają tak sobie, ale to w końcu wipy, mam nadzieję że nabiorą ostrości.

Dużo się dzieje na tym modelu, wpada w oko ;)
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

Re: [PL] Hackownia

Post by juszczynk »

Daruj sobie zaawansowane techniki jeśli nie opanowałeś wczesniejszych ponieważ się zgubisz jak Glidor .
Hacket
Posts: 171
Joined: 10 Oct 2008, o 20:44
Location: Olecko/Gdańsk - Poland
Contact:

Re: [PL] Hackownia

Post by Hacket »

A dziękuję ostatnio turkusu dodaje prawie do wszystkiego i nim zwykle z dodatkiem czarnym ściemniam fajny chłodny efekt daje stad szata taka a nie inna.
Za dużo się na tym modelu eksperymentowało, przez co sporo czasu straciłem, ale i tak póki, co daje mi fun ;].
Pelerynkę i tak poprawię gdy freehand na tył i po boku skończę z lineartem wygląda lepiej postaram się wrzucić na dniach nowe focie.

Co do tego oslu bardzo mnie kusi, aby dać lekki na okolice świeczki i oczka dowódcy sęk w tym, że nieco obawiam się, że to spartolę, bo oslu dawno nie robiłem, choć teraz wiedzę o świetle mam zdecydowanie większą maluny 2d dobra sprawa :P
http://hacketo.deviantart.com/

Draw and paint stuff 2d and miniatures

working on : 4 terminators, Dark eldar Sucubuss
Hacket
Posts: 171
Joined: 10 Oct 2008, o 20:44
Location: Olecko/Gdańsk - Poland
Contact:

Re: [PL] Hackownia

Post by Hacket »

No i kolejna porcja robiłem freehandy na bannerze i płaszczu głównie. Zdjęcia mi nieco za jasne wyszły ale to wipy są więc spoko :P. Tarcza biało czerwona będzie jeszcze doprawiona...

Image
Image
Image
Image
http://hacketo.deviantart.com/

Draw and paint stuff 2d and miniatures

working on : 4 terminators, Dark eldar Sucubuss
Post Reply