[PL] edycja wlasnych postow

Podstawowe zasady naszego forum, odpowiedzi na częste pytania, oraz kwestie dotyczące strony.
Post Reply
Mira

[PL] edycja wlasnych postow

Post by Mira »

Bardzo przydatna funkcja, taka edycja... :-)

Cos mi tam mignelo przy czytaniu ogolnej czesci forum ze 'nie bo nie', ale wlasciwie dlaczego?
Czasami przydaloby sie, w parze z mozliwoscia usuwania wlasnych postow (o ile nikt jeszcze nie odpisal), szczegolnie w obliczu niezgodnosci kodowania bazy danych i witryny.
Obecnie jak sie niechcacy nasmieci - nie mozna po sobie posprzatac ;-)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: [PL] edycja wlasnych postow

Post by mahon »

a pewnie ze przydatna - mowisz jakbym nie wiedzial :P

zle ci mignelo
watpie ze argumentacja byla "nie bo nie"

z tego co wiem (a jesli ktos wie, to ja na pewno ;) ) to edycja zostala wylaczona po pewnych niemilych zdarzeniach, ktorych jesli nie pamietasz - to tym milej dla ciebie. edycja na pewno wroci, ale jeszcze nie teraz. musze miec inna mozliwosc unikniecia takich sytuacji jak wtedy - dlatego zapewniam: wroci, ale nie teraz.

za to chetnie przypomne o innej bardzo milej mozliwosci: pod okienkiem wiadomosci jest przycisk "preview" pozwalajacy zobaczyc co sie napisalo jeszcze przed wyslaniem. wielu ludzi jakos nie pamieta o tej mozliwosci.

a do sprzatania mamy moderatora, ktory jest jednak chyba obecnie na wyjezdzie, ale nie poprosil mnie o ustanowienie zastepstwa na czas nieobecnosci ;) :twisted:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Mira

Post by Mira »

Dziekuje za wyjasnienie.

Czasem mimo nagminnego uzywania 'preview' przesliznie sie jakis ortograf, wiec sami rozumiecie.
Czekam wiec cierpliwie :-)
Post Reply