[PL] Galeria Bohuna

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by IRKUCK »

pancerze naprawdę ładniutkie, fajnie światło rozprowadzone :) jestem ciekawy jak będą wyglądać gotowe
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Mike

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Mike »

Honey Marines!
Bardzo fajny patent na oczka.
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by szczurek_ »

Karmelowa kolorystyka :wink: Światło za to świetnie rozłożone :clap:
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by mahon »

-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by dead »

mi sie nasuwa na mysl 1 slowo - miodzio :P
Kuzyn

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Kuzyn »

super pracki już teraz! Mam pytanie : jak zacząć rozkładanie światła w ten sposób? Czy nałożyć średni kolor i zaznaczyć bliki, a potem cienie i wygładzać glazami, czy może próbować na mokrej farbie? Byłbym wdzięczny, za jakąś wskazówkę, jak zacząc :oops: A tak to czekam na koniec i finalne fotki nurglowca na crystal brusha! :dance: :D
Peace!
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Camelson »

O człowiek! :D lodzio miodzio! Jak dla mnie mistrzostwo jak zawsze zresztą. Super kolorek i mega fajnie to światło rozłożone jest, musze sie tego nauczyć! :D

Pozdrówki i czekam na efekt końcowy!
Bohun
Posts: 354
Joined: 25 Aug 2007, o 13:55
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Bohun »

Haha, dzięki :d Faktycznie miodzio-karmelki 8) Ale takie było w sumie założenie.

Obecnie pracuję nad uszkodzeniami i już zmieniłem trochę ten kolor dodając dodatkowe niuanse w cieniech. Docelowo będzie się pewnie znacznie różnił.

Wrzucę zdjęcia prawdopodobnie we wtorek jak skończę już cały proces.
Captivus wrote:super pracki już teraz! Mam pytanie : jak zacząć rozkładanie światła w ten sposób? Czy nałożyć średni kolor i zaznaczyć bliki, a potem cienie i wygładzać glazami, czy może próbować na mokrej farbie? Byłbym wdzięczny, za jakąś wskazówkę, jak zacząc :oops: A tak to czekam na koniec i finalne fotki nurglowca na crystal brusha! :dance: :D
Peace!
Ja przeważnie zaznaczam mocne rozjaśnienia nie przejmując się czystością (byle tylko farba nie była zbyt gęsta!) i następnie wygładzam glaze'ami. Moim zdaniem tak jest najszybciej i najwygodniej :)

Niestety projekt CB upadł i nie jadę... :( Zwyczajnie nie dam rady finansowo, ostatnio mnóstwo zwaliło mi się na głowę! Jak to mówią Anglicy: It never rains but it pours .... :banghead:

Ale za to napewno jadę na jakiegoś Demona albo na dwa!

pzdr!
Kuzyn

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Kuzyn »

Szkoda, że CB upadł, bo podejrzewam że wygrana była w kieszeni :bonk: Za to na demony można zabrać wszystkie pracki, które aktualnie są na warsztacie, lub nie poszły jeszcze do klientów i nie będzie miejsca na statuetki. :mrgreen:
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Flameon »

Zarąbiaszczy jak zwykle, ja sam właśnie maluję bonerippera do skavenów w ten sposób rozkładając światłocienie i muszę przyznać ,że to kamień milowy w moim warsztacie malarskim, jest o wiele wygodniej a i jakże efektywnie ;)
No a karmelki bardzo fajne, wreszcie jakieś mniej standardowe malowanie assoulta, coś się dzieje na tej fakturze zbroi.
Post Reply