Rune Priest

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Rune Priest

Post by Ana »

No, to jestem zadowolona :D
Wyszedł mi tak jak chciałam, wiec do pisania nie mam zbyt wiele :P
Piszcie co chcecie, nic nie popsuje mi humoru :wink:
A tak szczerze, to chciałam się pochwalić, bo wreszcie mi coś wyszło tak, że nie mam co się siebie czepiać :wink: Ale jak macie jakieś uwagi to piszcie, może przydać się na przyszłość, albo kogoś zainspiruje :roll:

ImageClick to see full-sized image
-- Ańa

Image
messiah_182

RE: Rune Priest

Post by messiah_182 »

Fiu Fiu Fiu :D

Bardzo fajnie wyszedł. Może i się czepiam ale jak na spluwie jest odbicie ziemi to na plecaku tam na tym złotym też chyba powinno. Aczkolwiek być może to nie złoty :)

Tak czy inaczej bardzo mi się podoba.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

to zależy od stopnia wypolerowania i tego jak silnie dana powierzchnia odbija swiatlo i otoczenie.

IMHO to co na pistolecie to typowy sposob malowania np. chromu, a plecak to typowy zloty NMM (ale juz nie SENMM :P))

dla mnie jest OK
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

chm, masz racje o tyle, że to by go wzbogaciło. Nie wpadłam sama na to malując go, przyznaję potraktowałam sprawę odgurnie jako rozsądzoną. A wygladalo by to fajniej :)
-- Ańa

Image
DiaCon

Post by DiaCon »

Kupilem sobie te figse 2 tugodnie temu i jak bede mial jakis czas na malowanie (swoich figsow ;P ) to ja paćkne, wszytko super tylko podstawka taka hmmmm.... tendencyjna ;) pozdro!
Theotril

Post by Theotril »

Mi też sie podoba :D , choć wyglada troszke jakby dopiero odebrał ekwipunek z fabryki-wszystko nówka, ale ogólnie bardzo fajny :D
Joachim

Post by Joachim »

wg mnie ma za duzo kleju pod prawym butem
Post Reply