[PL] Malunki C'tana

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by JerzyK »

Respect za freehandy na necron destroyerach.
A SW terminatorzy rzeczywiście już "niedzisiejsi"...
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Slawol »

Stare puszki mają swój urok, ale faktycznie są bardziej obłe i baryłkowate, niż te dzisiejsze, ostro cięte modele. Cóż, technika poszła do przodu, ale mi się wciąż te modele z fotki podobają. No i to Space Wolves do tego! :)

Malowanie bardzo dobre, oddział prezentuje się rewelacyjnie. Udało Ci się uchwycić starą - bardziej niebieską niż szarą - kolorystykę i przez to wyglądają, jakbym oglądał starego White Dwarfa :) Super sprawa!

Dodałbym jedynie... brudzingu... :whistle: No i nawierciłbym lufy w minigunach ;)

Aha, a Necroni jak zwykle bardzo udani. Masz to opanowane już :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by sea.man »

wydaje mi się, czy wcześniej malowałeś necronów trochę jaśniejszymi kolorami? trochę bardziej mi to odpowiadało;)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Ctan »

czlowiek.morze wrote:wydaje mi się, czy wcześniej malowałeś necronów trochę jaśniejszymi kolorami? trochę bardziej mi to odpowiadało;)
Hmmm... nie. To kwestia fotek. Te wyszły jakieś takie ciemniejsze....

Slawol wrote:Stare puszki mają swój urok, ale faktycznie są bardziej obłe i baryłkowate, niż te dzisiejsze, ostro cięte modele. Cóż, technika poszła do przodu, ale mi się wciąż te modele z fotki podobają. No i to Space Wolves do tego! :)

Malowanie bardzo dobre, oddział prezentuje się rewelacyjnie. Udało Ci się uchwycić starą - bardziej niebieską niż szarą - kolorystykę i przez to wyglądają, jakbym oglądał starego White Dwarfa :) Super sprawa!

Dodałbym jedynie... brudzingu... :whistle: No i nawierciłbym lufy w minigunach ;)

Aha, a Necroni jak zwykle bardzo udani. Masz to opanowane już :)
Już nigdy więcej nie zgodzę się malować starych terminatorów ;) Co do nawiercania luf..... uwierz mi... próbowałem :)
Brudzingu miało nie być, miały być tylko obdrapania. Kolorki dobrałem tak na czuja, bez jakiegoś specjalnego szukania inspiracji, nawet nie wiem jak wyglądały te stare modele...
A necroni... tak. Opanowane 8)

chciałem wam coś pokazać... takie małe zielone chłopki.. Będzie ich zdecydowanie więcej już niebawem, do nich dołączą konwersje konających bądź rozszarpanych Grey Knightów (część już jest gotowa).
Ale to w swoim czasie.

Image

ostatnimi czasy trafił mi się w rączki zestaw z Infinity i Warmachiny który też za niedługo pokażę... Całkiem fajne oderwanie od zleceń GW.
Image Image
Osetin

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Osetin »

Pikne ! :clap:
Podobają mi się odcienie skory i w sumie cala reszta, naprawdę pięknie wymalowane, czekam na finał wipa :P
Oss
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Ctan »

Finał będzie w październiku.... ^^

tutaj mam jeszcze takie małe zlecenie... co o nim sądzicie? Do chłopka będzie jeszcze babka do kompletu, ale ona jest w podkładzie dopiero.

Image
Image Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by mahon »

z wszystkiego, co tu pokazałeś najmniej mi się podoba "oskórowany" blood angel (nie wiem który to).
ale to chyba dlatego, że model mi się bardzo nie podoba

za to nurgielki i wilczek są świetne. poza tym bardzo podoba mi się spójność twojego stylu malowania, ale także i prezentacji fotek :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by mr_Denial »

Wilke jest ekstra, bardzo mi się podoba, dobra robota :clap:
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Maru »

Wilqu taki ciemny czy to fotka taka mroczna ??

bo ostatnio chyba po ciemku fotki trzaskasz ...

ogólnie jest bardzo fajny .. chyba bo niewiele widzę
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by Ctan »

ło, faktycznie ciemne to... ale też po ciemku trochę robione. Muszę kiedyś zainwestować w jakieś dobre lampy..... Na monitorze w nocy wyglądały ok, ale może dlatego że byłem leeko zmęczony :D Powtórka z rozrywki czyli jasne tło i wilk.

Image

mahon wrote:z wszystkiego, co tu pokazałeś najmniej mi się podoba "oskórowany" blood angel (nie wiem który to).
ale to chyba dlatego, że model mi się bardzo nie podoba

za to nurgielki i wilczek są świetne. poza tym bardzo podoba mi się spójność twojego stylu malowania, ale także i prezentacji fotek :)
Blood angel... hmm... mi też się średnio podoba.. zobaczyłem go w blistrze i pomyślałem, że fajny.. ale jak już zacząłem malować to taki se.. noi teraz trzeba skończyć. Już niebawem bo niewiele mu zostało. :roll:

//edit
teraz dopiero widzę, że wilkowi przydało by się podkręcić kontrasty w niektórych miejscach ale... aaaaaaa... już się podpisałem, fotki zrobione... nie chce mi się już - leń wygrał.
Image Image
Post Reply