[PL] Spotkania malarskie w Wawie

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Slawol »

Ja to mam z Wami dobrze :hug:

Dobra, to teraz detale.

Startuję w poniedziałek rano o 06:24, w Warszawie planowo o 12:45. Najtańsze i najlepsze z tego względu dla mnie połączenie. Nie oczekuję oczywiście komitetu powitalnego, bo macie swoje sprawy, ale jak wysiądę z pociągu, to się zamelduję u kogoś komórką :D

Wcześniej pisałem o biletach w liczbie mnogiej, bo miała ze mną jechać jeszcze jedna osoba, ale jednak nie da rady, bo w ostatnich dniach się okazało, że jednak nie da rady wyciągnąć urlopu z pracy i się sytuacja wyłożyła na sam koniec... Z tego też względu sam mogę sobie już inaczej działać z tym wyjazdem, a bilet na koncert za 120zł w cenie z przedsprzedaży kupiony u mnie w mieście w Empiku - mam do oddania ZA DARMO! Szkoda, żeby się zmarnował (bo ponoć to ostatnia trasa Tarji przed kilkuletnią przerwą), a wątpię, czy ktoś w ekspresowym tempie kupi na Allegro. Z Gorzowa raczej też nikt nie pojedzie, bo nie ma jak się urwać tak nagle, a w dodatku trzeba by jeszcze doliczyć dojazd...

W takim układzie jednak chyba skorzystam z noclegu u Ciebie Piter i spokojnie sobie w dzień we wtorek wybiorę jakiś pociąg powrotny :mrgreen:

Jeśli macie ochotę - to mogę ten bilet komuś z Was sprezentować - poprzednia osoba nie chce za niego kasy :) Na pewno będę miał przy sobie dwa bilety, więc nawet przed samym wejściem komuś jeden mogę dać.

Jeśli sami chcecie iść na koncert albo macie kogoś - kto pierwszy, ten lepszy!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Sadziu
Posts: 32
Joined: 3 Mar 2008, o 23:39
Location: Warszawa

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Sadziu »

hm..koło 13-14 powinienem być wolny, o ile, nie będę miał jakiejś rozmowy o prace;p
Co do Tarji fajna okazja ale żebym kurde jeszcze lubił jej słuchać.
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by przemo »

Ja o 13 kończę zajęcia w okolicy centrum. Więc mogę Cię przywitać jak nie masz lepszych planów. Jak dojedziesz to wal śmiało, tylko przed 13 telefonu nie odbiorę, bo mam zajęcia - czyli wtedy tylko SMSki.

A zespół całkiem ładną muzykę robi (też nie w moim klimacie) :) Ciekawy jestem za to bardzo jak wygląda koncert, bo nie za bardzo umiem sobie wyobrazić co się dzieje wśród publiki. Wszyscy klaszczą na 2 czy "tańczą" pogo :bonk:
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Camelson »

ja jakby co do was bede dobijał :) bede dzwonił :)
Piter ORDIN
(Forum newbie)
Posts: 11
Joined: 21 Nov 2011, o 23:51

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Piter ORDIN »

Git, zapraszam ;) ja o 14 kończe zajęcia a później wolny to się zdzwonimy co i jak :)
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Maru »

a ja chory - to pozdrawiam z daleka :)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Slawol »

No to koncert zaliczony :)

Śmiesznie z tymi naszymi chłopakami. Przegoniłem ich po Empikach w Warszawie w poszukiwaniu płyt i po paru innych sklepach z muzyką. Mieli okazję mi trochę podokuczać i się nie zawiodłem :lol: No ale zakupy zrobiłem.

Poszukiwania jedzenia dla Sławola równie długo trwały i było wesoło, no ale trudno - w końcu zjadłem coś odrobinę innego w dzień, no ale już w nocy sobie mcwrapa z maca nie mogłem odmówić (biedny Piter musiał mnie znosić).

A sam koncert kosmiczny. Tego, co wyprawiali Tarja z zespołem na scenie i jak wiara się darła i szalała - nie sposób opisać słowami. Żadnymi. Sam raczej trochę więcej podziwiałem, ale powariowaliśmy z Piterem też, zwłaszcza że udało nam się wbić z pierwszą falą prawie pod samą scenę po otwarciu drzwi na salę. Gdzieś tam mój łeb i ręce nawet widać na filmikach z YT.

Może mało malarsko i pędzlowato, no ale jednak malarze się spotkali w Warszawie ;)

I kilka fotek - zanim zostały zrobione, to też kilkoro ludzi na ulicy musiałem pozaczepiać :D Chłopaki, jak chcecie oryginalne foty (duże), to mogę Wam podesłać mailem. Piter już ma na kompie, bo od razu z aparatu Mu zgrałem.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

A tutaj dla chętnych parę filmików - już ktoś wstawił. Filmiki głównie aparatowo-komórkowe, więc na pewno nie ma tego walenia i basów, które na żywo było słychać :) A ludzie czasami tak się darli, że prawie muzykę zagłuszali. Sam aparatu na salę nie brałem jednak, napatrzyłem się.

Początek koncertu i wejście ekipy po kolei każdego członka (po 2-óch supportach) i 07:22 - jak zasłonka spadła i Tarja maskę zdjęła:

http://www.youtube.com/watch?v=x-3lzKjaITU

oraz inna piosenka (02:14):
http://www.youtube.com/watch?v=OrJIpUxb3To

Perkusista za to był odlotowy i przez cały koncert się wyżywał na instrumentach :lol: Walił w te gary, jakby chciał je rozwalić, potem pięściami walił, a na koniec koncertu biegał po scenie z polską flagą na plecach i robił Supermana :D
http://www.youtube.com/watch?v=MrQnoLA0b_A

A swojej reakcji na jej widok nie opiszę :oops: I bez skojarzeń mi tu! :P

Dla Pitera, Sadzia i Przema WIELKIE DZIĘKI (dla Przema za powitanie na Centralnym) za cały dzień i towarzystwo. Wspaniali jesteście! Piterowi za odebranie mnie z Cetnralnego, nocleg i w ogóle za wszystko.

Dla nowych znajomych: Zbycha, Sówki i Brzydkiego - za nocne spotkanie w lokalu przy stoliku - Piter oczywiście już mi tyłek obrobił wcześniej i wszyscy wszystko już wiedzieli o mnie, jak się dosiedliśmy :D

Dzięki Wam chłopaki! Niecałe dwa dni, a spędziłem je rewelacyjnie!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by przemo »

O! jakie wielkie moje zdjęcie :P

A ten bębniarz...:shock: hahaha :bonk: jest świetny :D :D Nieźle się chłopak wczuł :) :)

Fajnie, że koncert się Wam udał :) Mi też było miło się z Wami spotkać, pogadać, wrzucić coś na ruszt i pospacerować po mieście :mrgreen: Kolejne spotkanie malarskie uważam za jak najbardziej udane 8)

A ciekawe co zrobiłeś z wolnym biletem? Jakiś przechodzień dostał prezent od losu?
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Slawol »

No garowy to kawał miśka był :D A żonglerkę pałeczkami to prawie ciągle pokazywał podczas grania. Dobry był, naprawdę. Miał swoje 5 minut na popisówki i solówki :) W ogóle jak się zaczął rozkręcać, a potem usłyszeliśmy kankana, to śmiechu było co niemiara :D

Ktoś tam na YT wrzuca filmiki i ma cały koncert. Poza tym Tarja zaśpiewała 2 zupełnie nowe piosenki, jeszcze nie wydane na płytach.

Faktycznie zapomniałem napisać, co zrobiłem z biletem. Byliśmy z Piterem już ok. 18:30 pod Stodołą, a kolejka już wtedy miała ze 25 metrów i wydłużała się za nami w oczach na ulicę... Bilet dałem jakiejś dziewczynie, przeszedłem się wzdłuż kolejki i się ktoś trafił. Większość już miała bilety wcześniej kupione :)

Za to podróż pociągiem tym razem PRAWIE że bez przygód... Z Warszawy wystartowałem z 40-minutowym opóźnieniem, bo pociąg nie przyjechał o czasie (postałem sobie trochę na peronie...), w Poznaniu byłem spóźniony (w dodatku bajzel co chwila i zmiany w głośnikach, bo remontują tu i tam perony i tory), mój pociąg zwiał i nie czekał, ale na szczęście po 15 minutach był kolejny pociąg, więc już później normalnie dojechałem na tym samym bilecie :) I pomyśleć, że mimo iż tym razem wszędzie miałem luźno ponad pół godziny na przesiadki wg planu, to znów nie mogło być idealnie i musiało się pokopać :lol:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Piter ORDIN
(Forum newbie)
Posts: 11
Joined: 21 Nov 2011, o 23:51

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Piter ORDIN »

Wielkie dzięki za mega dzień :) Koncert, nie mam słów żeby nawet opisać :)
Ciesze się Slawol że wytrzymałeś moje dymienie w domu 8) Jeszcze raz wielkie dzięki dla całej ekipy ;)
Post Reply