[PL] Hussar 2012 - Warszawa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Post Reply
Frost
Posts: 96
Joined: 23 Oct 2011, o 23:14
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Frost »

No więc właśnie chyba jest to jedna kategoria, co mnie osobiście boli... bo wolałbym oddzielnie maszyny / potwory.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Marta »

Frost wrote:No więc właśnie chyba jest to jedna kategoria, co mnie osobiście boli... bo wolałbym oddzielnie maszyny / potwory.
Przy sredniej ilosci prac jaka pojawia sie na polskich konkursach na razie jest to malo realne. I tak pewnie trzebaby je laczyc pozniej, i bylby zal i rozczarowanie niektorych.
Ale o tym wszystkim juz nie raz byla mowa, a nawet pare goracych dyskusji;p

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by sea.man »

Tylko jako info:
Oglosilem konkurs na das-bemal forum z zeszlorocznym regulaminem. Ewentualne zmiany trzeba by bylo i tam naniesc. Jakby co to PM.

Ludki pytaja sie o jakas strone konkursu. Czy udaloby sie przywrocic stara do zycia, lub ewentualnie stworzyc nowa?
Wydaje mi sie, ze troche powazniej od strony organizacyjnej konkurs by wygladal jezeli taka stronka by byla. W sumie to nawet u nas nie ma regulaminu w wersji angielskiej na poltora miesiaca przed konkursem, wiec jak ci goscie zagraniczni maja przyjechac?!
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Slawol »

Piotrek, walnąłeś się na tamtym forum i to zdrowo.

Hussar 2012 jest 6 października, a nie września, poprawiaj szybko :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by jon »

www.hussar2012.pl ... roboczo działa ... można przeczytać regulamin, zassać go ... galerie z poprzednich lat też powinny się pojawić w najbliższej przyszłości... dzięki za wszystkie deklaracje Waszej obecności na h2012 - to zawsze pozytywnie kopie... pozdrawiam & przepraszam
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Ignis »

Stronka wygląda świetnie.
Image
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Camelson »

pytanie do sędziów :)

ten model wskoczy do singla fantasy czy do large model??

Image

dzięki z góry za odpowiedz :)
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Lemartes »

W tym wypadku to już zależy jakiej jest wielkości co nie? Wygląda na hobbita, czyli maluch, ale zakładam że skoro pytasz to jest to całkiem spory model :) A tak ode mnie to czy podstawki żywiczne takie jak te od MicroArtStudio są dopuszczalne na konkursie? Nie wiem czy uzasadnienie się martwię, a regulamin nic nie mówi o pochodzeniu i wyglądzie podstawek (tylko o rozmiarze) ale wolę zpytać dla spokoju ducha ;) Dodatkowo pochwalę się że model nr 2 mam już gotowy, czekam tylko na info o podstawce żeby wiedzieć czy rzeźbić samemu czy użyc ichniej :) Dodatkowo też nie chciałbym żeby sędziowie patrzyli na mnie krzywo za to że samemu nie robiłem tylko mam kupowaną ;) Niech ktoś w temacie odpowie mi w miare szybko (i Camelsonowi też ;) ) :) Z góry dziękuję
Image
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Camelson »

ten model jest mniejszy od space marina sumie :) ale chyba jako 54mm, ale on sam ma ze 27mm, stad moje pytanie. Powiem tylko ze mam model do Large inny i jak ten wpadne do singla to bedzie wiecej wejsciówek po prostu :) IMO chyba do sgl dałoby rade bo model jest mały, ale czekam co sędziowe powiedzą :)

A co do podstawek, to raczej bez problemu przejdą, bo nie ma ograniczen co do firm (jesli o to chodzi) :)
Pozdrówki!
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by sea.man »

@Lemartes
Na 100% mozesz miec podstawke od MAS. W regulaminie nic na ten temat nie ma :) Zreszta osobiscie juz zglaszalem w konkursie model z podstawka kupiona i czasami tez sie takowe zdarzaja, szczegolnie w oddzialach.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Post Reply