[PL] Hussar 2012 - Warszawa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Maru »

no bo widzicie to nie żaden sqig tylko pomidor z nogami a zielony ogonek na czubku trzyma włócznię - niema plagiatu - no chyba że polski pomidor pozwie Przemka o psucie mu wizerunku :roll:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Vazhyl
(Forum newbie)
Posts: 22
Joined: 30 Mar 2008, o 01:48
Location: WarForge
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Vazhyl »

Wzorem lat poprzednich, JAMA ma swój skromny udział w sponsorowaniu Hussara 2012.
Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach są przygotowane nagrody rzeczowe w postaci figurek, natomiast - zgodnie z pomysłem organizatora - zwycięzcy mini-konkursu malarskiego "Speed Painting" otrzymają kwotowe kupony rabatowe na zakupy w JAMIE.
Wszyscy uczestnicy Hussara dostaną razem z wejściówkami na imprezę specjalne kupony rabatowe, uprawniające do 10% zniżki na dowolne zakupy w JAMIE, więc nie zapomnijcie o nie zapytać przy wejściu :).
JAMA: masy, farby, narzędzia, figurki, książki i sto innych cudności dla modelarzy
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Rakso the slayer »

No i po Hussarze. Impreza była super. Dużo figurek do oglądania i to na bardzo porządnym poziomie, fajnie, że frekwencja się utrzymała (czy nawet wzrosła od poprzedniego roku?). Poza tym klimat super. Bardzo nam było przyjemnie spotkać się z Wami, pogadać, pośmiać się itp. Afterparty kolejny wielki plus.
Dziękujemy organizatorom i wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się widzieć :)
Oby Hussar nadal trzymał podobny poziom w przyszłych latach, z pewnością będziemy jeździć do Wawy.
No i do zobaczenia w Lublinie 24 listopada ;)
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Maru »

no ..
daleko jeszcze do obrobienia fotek :P
jeśli chodzi o fotki modeli to nie odemnie ja ludzi robiłem :)
ale w miedzy czasie
Co by złagodzić napięcie i oczekiwanie
ImageClick to see full-sized image
porozmawiajmy jak ojciec z synem
ImageClick to see full-sized image
i powiedzmy szczerze - było zabawnie
ImageClick to see full-sized image
i skoro Klucz do Rebeki to i ucho do Phila
ImageClick to see full-sized image
:roll:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Ignis »

Rakso the slayer wrote:No i po Hussarze. Impreza była super. Dużo figurek do oglądania i to na bardzo porządnym poziomie, fajnie, że frekwencja się utrzymała (czy nawet wzrosła od poprzedniego roku?). Poza tym klimat super. Bardzo nam było przyjemnie spotkać się z Wami, pogadać, pośmiać się itp. Afterparty kolejny wielki plus.
Dziękujemy organizatorom i wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się widzieć :)
Oby Hussar nadal trzymał podobny poziom w przyszłych latach, z pewnością będziemy jeździć do Wawy.
No i do zobaczenia w Lublinie 24 listopada ;)

True story :mrgreen:

Super ludzie, mile spędzony czas, organizacja dopięta na ostatni guzik, wreszcie można było pooglądać prace przy dobrym oświetleniu.
Gratki dla wszystkich wyróżnionych i zwyciezców. Mam nadzieję, że już niedługo znowu spotkamy się w podobnym gronie :)

Edit:
Kilka osób pytało wczoraj o firme z jakiej jest anielica. Ja osobiście odkupiłam ją od klienta z Polski ale tu daje link dla orientacji.

http://www.e2046.com/product/696
Image
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Lemartes »

Fajnie było, poziom prac naprawde wysoki, niektóre prace można byłoby oglądać godzinami ;) Miło było się spotkać i pogadać w malarskim gronie, zwłaszcza z goścmi z zagranicy, z którymi osobiście wymieniłem się cennymi uwagami co może się w przyszłości odbić na moich pracach :) No i nawet zostać odmłodzonym o pare lat - Keram zapytał mnie bardzo miło czy przypadkiem nie wystawiam modeli w kategorii junior :D No dobra, pytają mnie czasami w sklepie o dowód mimo 20 lat, ale kategoria junior...Miazga :lol:

EDIT : a tak apropo poziomu - to jest brąz na GDUK'12 http://www.coolminiornot.com/314953 Sądze że u nas na 3 miejsce by nie wszedł ;)
Image
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by loler »

Wróciłem do Opola już:) długa podróż ale warto było, bo konkurs super. Świetnie było Was wszystkich zobaczyć, poznać nowych ludzi i wpólnie spędzić te kilka godzin, na które czekałem od tak dawna:) Już nie moge się doczekać kolejnej edycji:)
Dziękuje wszystkim i pozdrawiam!
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Maru »

nu :)
album z fotkami :
Slide show
tera tak tam nie wszystkie fotky som
ma ktoś meija do Bogusza -_- ja gdzieś zakałopućkałem bo mam cos do wysłana co wymaga akceptacji .. i w ogóle w zasadzie nie dotyczy Huzzara jest po prostu portretem cykniętym przy okazji ... i niema na nim Event u jako takiego nawet w tle już mam dzięki :)
a to samo Ignis i Raśko - mam wasze portrety :) mam - dzięki
i Mahoń - mam twoja fotkę z Balrogiem (jeszcze jedna) ...
a i skoro Nakatan sie kręcił to mam fotkę żony :P
ImageClick to see full-sized image
jak Zaphod zauważył "Nakatan, with sword, trophies and beautiful wife :)" - ja cyknęłem tylko to ostatnie trofeum :lol:

a jak zwykle jeśli ktoś jest na fotce a chciał by mieć większy egzemplaz np w celu wydruku - proszę dać znać
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
jon
Dark organiser
Posts: 202
Joined: 29 Oct 2009, o 13:15
Contact:

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by jon »

przepraszam, że tak nagle zniknąłem, ale kilka chwil przed planowanym ogłoszeniem wyników zadzwonili do mnie z domu, że muszę zabrać moją lepszą połowę do szpitala... więc rozdałem nagrody i pojechałem... jeszcze nawet nie podziękowałem ... wiem, ale podziękuję...
Pain heals, chicks dig scars, glory lasts forever...
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Hussar 2012 - Warszawa

Post by Ana »

Wróciliśmy i już piszę :-). Wielkie dzięki za fotorelację. Widzę, że ludzie nie pouciekali i na imprezie sporo z Was zostało - świetnie.
Prace przednie, tak jak i towarzstwo! Bardzo wam dziękuję za wspaniale spędzony czas. Oczy nacieszyłam, wiem nam czym przysiądę w najbliższym czasie :-)
-- Ańa

Image
Post Reply