Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Na początku wypadałoby się przywitać, więc - Cześć wszystkim, jestem kota upadły malarz z Wejherowa, któremu po wielkich bojach( praca, żona, dziecko czyli dużo głupich wymówek) udało się wrócić do ukochanego hobby jakim jest krzywdzenie modeli mą chwiejącą się ręką Raczej nikt nie pamięta takiego brzydala jak ja przy którym dzwonnik z Rotterdamu wygląda jak sex bomba ale mam nadzieje, że to się zmieni Poniżej prezentuję moje " najnowsze" prace. Wszelkie porady mile widziane.
krasnoludy na stol do grania sa wysmienite. No i pomysl na 'unit filler' fajny.
Z bliska lepiej sie pprezentuja anizeli z dalszej odleglosci. To wina mniejszego kontrastu. Poniewaz podczas grania z wiekszej odleglosci patrzymy na modele, ten kontrast pozwoli uwydatnic szczegoly.