[PL] Konwersja SM Combat Squad UPDATE - 2 painted

Jak ktoś osiągnął ten efekt? A jak ja bym mógł to zrobić?
Theotril

Post by Theotril »

Drugi Ścibor :wink: , szkoda tylko że nie dałeś zdjęcia tak aby można było zobaczyć ten drugi naramiennik. Jedno co -to płaszcz coś bym zmienił. Zagiął do zewnątrz, lub więcej fałd.Ogólnie jest dobrze, tak trzymaj 8)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

no no... widzę, że się rozwijamy :clap:
życzę dalszego rozwoju - zwłaszcza w stronę "delikatniejsze i subtelniejsze" bo technikę jako taką masz już dość opanowaną.

i chyba zmiana masy na GS by mogła pomóc
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
#eMpty

Post by #eMpty »

Dzięki za komentarze staram się jak moge. Jutro chyba pojade kupić GS.
Figurka już jest pomalowana :D

ImageClick to see full-sized image
Zolwik

Post by Zolwik »

Bardzo fajne figurki, wzorki na dorobionych elementach bardzo ładne i przede wszystkim dokładnie zrobione. Jak zauważył Galharen same pancerze mogłyby być trochę mniejsze, żeby dokładniej przylegały do nóg/naramienników.
Co do malowania to szczególnie podobają mi się zacieki na prawym naramienniku drugiego marinsa- super to wyszło.
A tak przy okazji ta druga figurka była malowana w innych odcieniach, czy to wina zdjęcia?
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

a tak w ogóle co do zacieków to chyba są to świeże zacieki, właśnie cieknące :) bo normalnie rękaw pancerza byłby opuszczony pionowo, a co za tym idzie naramiennik też byłby w inną stronę.... a w ogóle to ręka często zmienia kąt pod jakim jest nastawiona, więc chyba zacieki byłyby w różne strony...

aaaa tak tylko sobie gdybam, bo właśnie wpadłem na ten pomysł :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawek

Post by Slawek »

A mi sie to malowanie nie podoba... Jakies takie... płaskie. Ale moze to kwestiatego że polubiłem kolorki. IMHO tymi zaciekami i uzyciem jednego koloru bez kontrastów skutecznie ukryłes przed światem urodę ornamentów na marinsie.
#eMpty

Post by #eMpty »

Ta figurka była tak samo malowana jak poprzednia, to żę się różnią to wina zdjęcia tego 1 marinsa.
Następną figurke postaram się pomalować dokładniej żeby było widać wszystkie wzory itp.
Slipper

Post by Slipper »

Jakimi kolorami to pomalowałeś i jak ;) ? Bo je jestem pod dużym wrażeniem ...

Pozdrawiam
Slipper
Post Reply