[PL] GD Polska 2009

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by Demi_morgana »

ja tam zapalam się do pomysłu na krótko
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by Maru »

Bo wiem już - nie tylko na swoim przykładzie ale i na przykładzie zapytania Maru - że bez poważnych deklaracji to są żarty a nie organizowanie imprezy. A że ludzie się łatwo wykruszają dopóki czegoś nie wpłacą, dlatego pytam kto byłby na tyle pewny, żeby wpłacić wpisowe...
no niestety to jest prawda .. rozmowa z sponsorem / najęmca sali czy kimkolwiek zaczyna sie od "a na ile osób" ..... i tu jest już pierwszy zgrzyt bo co mam powiedzeć od 10 do 30 ?? - nonsens
jak ostatnio zorganizowałem spotkanie w warszawie (fotki sa w dzale o spotkanach warszawskich) to wsumie 10 osób dalo znać "o fajne" "o bajer to wpadne" a jak przyszło co do czego to 6 sie stawiło 2 dały znać ze niedzą rady (bo kac ich męczy) a od 2 to nawet Sms nie dostałem (tym 6 co przyszłi bardzo dzękuje i zapraszam ponownie .... moze nie obecni prztzypełzna tym razem ... -_-'.. :bonk: hym pora zacząć zamawać sale na tego miesieczne warszawske spotkanie ... przypomnałem se :bonk: )
Skoro Maru tak dobrze sobie radzi z organizacją, w największym możliwym skupisku malarzy jakie w naszym pięknym kraju istnieje,
daj spokuj koncerty rokowe organizowałem..... było łatwiej .. nawet jak sie gitarzysta zgubił :roll: to jakaś masakra nikt nic niewie a wszysty sa na "może" .. albo na "ich nie lubie to nieprzyjde tam" :banghead: .... jak to zorganizuje i wypali (zgodne z załorzeniami) to bedę w szoku :shock:
Nie zachód, ale ponoć armie coraz to nowocześniejszą mamy, zarówno sprzętowo jak i... w założeniu, myślowo/whatever. Skoro zgodzili się na przelot F-16 z Cisowianką na pokładzie (bo polski żołnierz musi być atrakcyjny i pic dużo wody ) to kto wie, czy nie zgodziliby się na imprezę malarską?
daj spokuj wciśniece na impreze wojskowa w łazienkach FoW-a zajeło ludzom z 13 dywizji troche czasu .... powoli powoli ..... niestety ci co decyduja to straszny beton który od europy odstaje bardzo ..... wiecie przejść z pokoju do pokoju po pieczątke to czasami 2 miesiące trwa .. bo to az drzwi na przeciwko

wiem że nie zabrzmiao to jakos optymistycznie .. ale wole tak niz narobić nadzeji na jakis super duper ultra bajer a potem dać ... ciała

o BTW .. Mahon chałbyś sendzować jakbyś przyjechał ?? (moze przynajmniej potencjalnych sędzów uda mi sie zebrać .. :P)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by mahon »

jeśli przyjadę, to na mnie można liczyć. a szanse na moje przyjechanie są spore, bo zawsze to okazja do odwiedzin rodziny :)
jeśli mogę w czymś pomóc - chętnie służę.

jeśli czas albo życie nie pozwolą - uczciwie uprzedzę jak tylko będę o tym wiedział...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by kacpero »

Wisnia wrote:Nie zachód, ale ponoć armie coraz to nowocześniejszą mamy, zarówno sprzętowo jak i... w założeniu, myślowo/whatever.
no ba, a widzieliscie nowe logo wojska polskiego?
http://www.polska-zbrojna.pl/index.php? ... Itemid=135
:roll:
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by mahon »

cóż, mnie nie powaliło na kolana...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by Maru »

:help: dlaczego ten orzeł ma carska koronę ?? :shock: :shock: :shock: :shock: znowu nas do rosji wcielili ??? :help:

polska korona inna jest
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by mahon »

ale autor wyjaśnił, że polska jesty zbyt agresywna, a wojsko nie powinno akcentować przemocy :doh:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by Nameless »

muahahaha
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by Slawol »

Nie mam pytań...

Aż człowiekowi się słabo robi, patrzeć nie można... Pamiętam, jak chcieli na "naszych" F-16 szachownicę malować w odcieniach kamuflażu, jak to mają samoloty USA ze swoimi gwiazdami... Na szczęście pozostała biało-czerwona, ale układ i tak zmieniali przecież... Ech...

No a co do spotkania malarskiego, to nie wiem... :think: Natomiast konkurs w ramach naszego gorzowskiego MB to kuszący pomysł. Gdzieś go tam wrzucę sobie do szufladki na razie.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Hacket
Posts: 171
Joined: 10 Oct 2008, o 20:44
Location: Olecko/Gdańsk - Poland
Contact:

Re: [PL] GD Polska 2009

Post by Hacket »

Achh widzę ze dużo mnie ominęło taka dyskusja, ale byłbym skłonny przybyć na spotkanie/imprezę. Cash jest 18 jest dojazd się załatwi tylko, co do terminu to nie wiem... Ale nie zamierzam zmarnować tej okazji.
http://hacketo.deviantart.com/

Draw and paint stuff 2d and miniatures

working on : 4 terminators, Dark eldar Sucubuss
Post Reply