[PL] Grot

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Kornel

[PL] Grot

Post by Kornel »

Cos malego na poczatek. Maly projekt dla relaksu :D Zdjecia dzieki uprzejmosci kolegi :D

ImageClick to see full-sized image

Pozdrawiam :D

PS. Wkrotce wiecej prac...
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Grot

Post by Slawol »

Jako wielki fan Zielonych oczywiście skomentuję tę pracę - sam lubię tych kurdupli :)

Podobają mi się metaliki i ta skrzynka, którą za sobą ciągnie. Skóra jest OK, ale brakuje mi na niej innych odcieni. Cała zielona z jednakowymi rozjaśnieniami jest troszkę nudna, no i cienie są dla mnie za mocne, takie czarne krechy prawie, zwłaszcza przy łopatkach i w zgięciu łokcia. Poza tym praca jest OK! A i fotki dobre :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Grot

Post by szczurek_ »

Skrzynka rządzi :) Jak zauważył Slawol skóra ma nieco za mocne przejścia (te ciemne krechy) za to kolor :clap: Brakuje mi jakiś przebarwień na tym granacie (jakieś brązy ,może rdza ? :wink: )

P.s-Nie wiem ale strasznie razi mnie ta krecha dookoła podstawki .Jakby piasek nie był przyklejony do samej krawędzi i wash się ... :wink:
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Grot

Post by mahon »

przejścia może mocne, ale bardzo mi się ten styl podoba. trochę a'la Steve Buddle! Oby tak dalej i nie rezygnuj z tego stylu :clap:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] Grot

Post by loler »

Bardzo ładne i czyste malowanie. Skrzyneczka i kolor skóry podobają mi sięnajbardziej
Image
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Grot

Post by kacpero »

maly slodziak ;) skrzyneczka bardzo fajna.. widze ze nowa praca Ci sluzy ;) :mrgreen:
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Grot

Post by IRKUCK »

tak jak inni już pisali skrzynka rządzi a grot troszkę taki rozmyty, ale też niczego sobie ;)
ale armii orków nie wyobrażam sobie pomalować na takim poziomie :P
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Post Reply