Czarodziej

Jak ktoś osiągnął ten efekt? A jak ja bym mógł to zrobić?
Post Reply
Kul_Asyrk

Czarodziej

Post by Kul_Asyrk »

Witam, moja kolejna figurka tym razem z Fimo(niewielkie poprawki z GS).Wielkosc 30 mm.
http://www.coolminiornot.com/104833
DiaCon

Post by DiaCon »

Swietna miniatura!!Bardzo "Konfrontacyjna" ale to dobrze bo podobaja mi sie figurki do tej gry, ile taka przyjemnosc kosztuje?
Eliash

Post by Eliash »

no no :D nieźle, a nawet świetnie :D

ale nie wiem czy mi sie odbrze wydaje, ale wygląda jakby leciała na bok, na jej lewo :P

ale to moze taka poza :P
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Oj sorki ale mnie tak pół na pół się podoba :? Żeby nie było, że się znalazła krytykantka, to uzasadnię moje ostre wejście :wink:
plastusiowata wydaje mi się buzia jego, a dokładnie to dziwnie wygląda w bocznym ujęciu i rzuciło mi się w oczy wykończenie płaszcza (przydałoby się staranniejsze) Co do płaszcza to dodam jeszcze, że niestety niebradzo pasuje mi na nim wzór, troszkę wygląda jak wpasowany na siłę (nie wim, może jest za duży??? ). Mam nadzieję, że nie brzmię przesadnie, każdy ma swoje wyobrazenie i wyczucie proporcji.
Ale za to jestem zachwycona wszystkimi bibelotami uwieszonymi na nim :D
lubię obładowanych czarodziejów (tacy dawni McGyver'zy :wink: )
W RPG najmilej grało mi się czarodziejem, wiec wypowiadam się tu niejako doświadczony czarodziej :wink:

:scholar: Czarodziej to taki chodzący wielbłąd, co to wszystko nosi na wszelki wypadek :lol:
-- Ańa

Image
Post Reply