[PL] Konwersja SM Combat Squad UPDATE - 2 painted

Jak ktoś osiągnął ten efekt? A jak ja bym mógł to zrobić?
#eMpty

[PL] Konwersja SM Combat Squad UPDATE - 2 painted

Post by #eMpty »

Wiem że figurka nie wygląda tak jak figurki Scibora ale miał być to zwykły szeregowy :D Komentarze mile widziane
ImageClick to see full-sized image
Last edited by #eMpty on 27 Feb 2006, o 15:23, edited 2 times in total.
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Ogólnie byłoby super gdyby te nagolenniki i naramienniki (shoulder pady :roll: :wink: ) były trochę mniejsze IMHO. Fajny jest ten płaszcz z tyłu.
Ale i tak bardzo mi się podoba. Sam zamierzem cos takiego zrobić, ale GS kupuję już od miesiąca :roll: :wink:
Cały taki skład będzie robił na pewno powalające wrażenie tym bardziej jeszcze pomalowany.
#eMpty

Post by #eMpty »

Galharen nagolenniki i naramienniki z założenia miały być duże ale chyba troche faktycznie przesadziłem.
I chyba też będe musiał zainwestować w green stuff bo teraz kożystam z masy polskiej produkcji :D (spisuje się przyzwoicie)
Theotril

Post by Theotril »

Bardzo fajne wzorki wyszy Ci na tych elementach pancerza. Daj więcej swoich prac :D
#eMpty

Post by #eMpty »

Theotril więcej prac jeśli chodzi o konwersje niemam to była moja druga.
Wrzucam fotki skończonego malowania, co o nim sądzicie?
ImageClick to see full-sized image
Theotril

Post by Theotril »

Figurka wygląda bardzo wporządku. Choć mam pare zastrzeżeń. Figurka wygląda troszkę monotonnie, mogłeś wprowadzić oprócz zabrudzeń brązowych jeszcze jakiś inny odcień. Bron mogła by sie troszke od pancerza różnić.:wink: Zwój wyszedł bardzo fajnie. W niektórych miejscach metaliki mogły by być lepiej wycieniowane. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Wreszcie ktoś maluje metalami a nie to NMM :D
Metaliki Rulez :D
Theotril

Post by Theotril »

A taki OT, a ta falę w dioramce jak zrobiłeś. Poczekałeś jak ten specyfik wyschnie i wtedy formowałeś?
#eMpty

Post by #eMpty »

Theotril dzięki za komentarz. Fala jest skutkiem ubocznym :D powstała z tego powodu że tam po bokach były klocki lego.
A te mniejsze falki powstały wmiare sztywnym pędzelkiem w momencie kiedy już prawie szkło wyschło.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

A mi tam sie dość podoba. Może poza grubością dorobionych elementów, ale to już kwestia wprawy. I tak - spróbuj GreenStuffu :)

PS - Po pomalowaniu podoba mi się nawet bardziej :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
#eMpty

Post by #eMpty »

Dzięki wszystkim za komentarze :D
Wrzucam kolejna figurke z Combat Squadu.
Teraz próbowałem robić cieńsze elementy.

ImageClick to see full-sized image
Post Reply