[PL] Dead Workshop - w koncu przyszla na mnie pora !

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

spoko wina zdjec ogolnie dodalem troche rzeczy na skorze no i zrobilem foty w dzien a nie o godzinie 18 ;) gdzie slonca juz prawie nie ma i stad granulat pzrybruzdenie itp ... musze poprawic tatoo na plerach i chyba wszystko (no chyba jakis rozblysk na wlosach no i bronie chyba jednak nmm tylko nie wiem czy mi sie uda)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

:D ja bym pozwoliła sobie na więcej światła, albo cienia na skórze.
Bez względu jednak na to, na przyszłość sugerowałabym Ci dołożyć w cieniowaniu troszeczkę czerwieni, a w ostatecznym cieniu odrobinkę niebieskiego. Chyba najtrudniejsze dla Ciebie w malowaniu są plecy i brzuch ... podpatrz je na różnych fotkach i potraktuj je śmielej :)

Ja bym przy niej jednak pozwoliła sobie na delikatne glaze'y nadające koloru ... czerwień, może niebieski, albo fiolet ... nie kieruj się samymi kolorami skóry i cieniuj ją dodając jeszcze inne kolory :D (najlepiej nawiązujące do innych kolorów używanych przy tym modelu)
-- Ańa

Image
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

kolejne panie ... ostrza i pare dodatkow zostawiam na deser ...
ta ostatnia fota przedstawia jak wygladaly w orginale - troche sie nacialem z ta pania z toporem i plaszczem ...
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

No miła konwersja :D Podobają mi się nawet bardziej, zwłaszcza ta ostatnia. Tatuaże są naprawdę w fajnych kształtach i starannie zrobione :clap:
aleeeeee wzory na pelerynie mnie nie cieszą ... chyba brakuje im delikatności. Ja bym nie obkrawędziowywała jasnej linii dookoła, a jedynie symulowała cień - z jednej strony. To by wyszczupliło ten wzorek i stał by się mniej mosiężny.

Ogólnie prezentują się ładnie :) starannie Ci wychodzą, ale może przez to że asekurancko podchodzisz do światłocienia na skórze ... mnie brakuje jeszcze jednego rozjaśnienia, a co inni na to?
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

fakt, trochę "gumowate" - czyli nie dość wycieniowane/rozjaśnione. znaczy się płaskawe ;)
ta z głową olbrzyma była chyba najlepsza....
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

dodaj trochę pomarańczowo-ochrowej mieszanki do rozjaśnienia włosów. a futra może bez pomarańczu?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

6 bardzo fajnych figureczek ale ich wykonanie pozostawia wiele do zyczenia ... masakra ... tyle pilowania wycinania i zalepiania nie mialem jeszcze w tak prostych modelach :( :suicide:

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

grale ;) indywidualnie

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

mam dosc na jakis czas malowania figsow ale niestety trzeba sie wywiazywac ze zobowiazan ... wiec nie mam czasu na odpoczynek ... teraz musze wykonczyc projekt gigant ... zabawny naprawde zabawny projekt ...
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

ImageClick to see full-sized image

a i jeszcze jedno zapomniane zdjecie ...
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Fajny oddzialik ale wydaje mi się, że nie próbowałeś go malować najlepiej jak umiesz, a po poświęceniu im takiego kawału czasu w zmontowaniu, chyba warto przysiąść jeszcze jeden dzień i ich dopracować ... tarczki extra, ale najbardziej rzucił mi się w oczy kolor żółty - zastanawiam się czy w ogóle próbowałeś nadać mu światłocień? ... teraz widzę, że starałeś się wejść w cienie w tym kolorze z szarością ... ale nie myślisz, że przydały by się białe krawędzie przy tym kolorze? Ciągle wyglądają płasko :(
Tarcze i freehandy są prawdziwą ozdobą tego oddziału :)
-- Ańa

Image
Post Reply