[PL] List otwarty do Mortimer'a

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] List otwarty do Mortimer'a

Post by Slawol »

O, proszę, statuetki dotarły!
jon wrote:Slawol – dzięki za jedno bardzo trafne stwierdzenie w Twojej wypowiedzi – chyba domyślasz się które.
Jestem pewien. Przecież to było widać.

A domyślać to się domyślałem wcześniej już, ale nie wiedziałem, o co dokładnie chodzi (bo i też przecież nie chodziło mi o to, żeby się dowiadywać - mnie to w końcu nie dotyczyło). Twoja szczerość mówi(ła) sama za siebie, mimo że się ledwo w sumie znamy - to można zauważyć. No i dzięki za otwarte wyłożenie tematu, teraz trochę jaśniej to wszystko się przedstawia, a takimi słowami można tylko zyskać w oczach, a nie stracić. Sam nie jestem poszkodowany w sumie, ale jednak wszyscy jesteśmy z jednego środowiska i podobnie reagujemy na podobne sytuacje - oczywiście z tego punktu widzenia... Trudno, życie, za dobre serce dostaje się często kopa, bo to aż dziwne, żeby coś mogło iść sprawnie i bez problemów... W tym świecie często niewiele można załatwić "na gębę" ;) A selekcja "pomocników" powinna być chyba poprzedzana za każdym razem wywiadem środowiskowym i sprawdzeniem forów i opinii o danej osobie ;)

OK, statuetki dotarły, więc koniec końców - dobrze się zakończyło. I nie waż mi się rezygnować z organizacji SoD2, bo ja sobie odpuściłem Słoneczniki! :D
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] List otwarty do Mortimer'a

Post by mahon »

Klasa, Jon, klasa. Ale to wiesz.
Statuetki dotarły, Stefanowi przekażę przy najbliższej okazji. Ania już sobie ustawiła na półce... ;)

A, sorki że nie zadzwoniłem - wyjaśnienie w PMce :oops:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] List otwarty do Mortimer'a

Post by kacpero »

mahon wrote:Klasa, Jon, klasa. Ale to wiesz.
Statuetki dotarły, Stefanowi przekażę przy najbliższej okazji. Ania już sobie ustawiła na półce... ;)

A, sorki że nie zadzwoniłem - wyjaśnienie w PMce :oops:
czyli jednak happy end..
dziekowa dla chlopakow za interwencje no i oczywiscie dla Jona za obszernego posta wyjasniajacego kulisy calej sytuacji :)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] List otwarty do Mortimer'a

Post by Ana »

Tak tak, krasnale stoją :D
Dzięki za wsparcie.
-- Ańa

Image
Post Reply