[PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Rakso the slayer »

My jeszcze tylko w tym roku będziemy robić konkurs na Falkonie. Od 2012, jeśli się wszystko powiedzie i nie zaskoczy nas koniec świata, zmieni się termin i miejsce konkursu.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Slawol »

No to czas na historyjkę... ;)

Cały wypad zaliczam do bardzo udanych, począwszy od startu w nocy z piątku na sobotę i grzaniu po A2 z ludźmi z Gorzowa, poprzez sobotę i niedzielę spędzoną na imprezie, aż po powrót - równie wariacki :mrgreen: W tym miejscu dziękuję ekipie z Gorzowa (Saszy, Krasowi i Buszmanowi) za wspólny wypad, a w szczególności Szmaji i Kędziorowi za imprezę w imprezie, czyli samą muzyczną jazdę drugim samochodem, pełną wywrotowych akcji ;)

Impreza się udała, o czym wszyscy już wiedzą. Niestety ilość prac nie była oszałamiająca, ale mimo to uważam, że warto było przyjechać - tu akurat nie ma najmniejszych wątpliwości. Spotkać można było znajome twarze, poznać także kilka nowych, więc same plusy.

W Łomiankach byłem już w okolicach 06:00, bo w nocy na A2 był dość mały ruch, a że wystartowaliśmy ok. 01:00 ... :bonk: Do czasu rozpoczęcia imprezy trzeba było się trochę ogarnąć, no ale zawsze był czas na jakieś śniadanie. Bo siedząc obok kierowcy o śnie przez całą noc nawet się nie myśli ;) Za wiele atrakcji by człowiekowi umknęło...

Jak już postawiłem się na nogi dawką kopacza z puszki, to było lepiej. Niedługo potem została otwarta hala i szkoła, gdzie w klasach można było się ulokować pod ścianą i zmajstrować sobie kącik do spania.

Pomału zaczęło się coś dziać na hali... Najpierw gracze zaczęli się pojawiać i pomału zapisywać:

ImageClick to see full-sized image

Później Miśki... ;)
ImageClick to see full-sized image

A po jakimś czasie - gdy już turniej na dobre się rozpoczął - przyszedł czas na konkurs. Poślizgów konkursowych w sumie nie było, ale z racji na niedużą ilość prac - nie było spięcia i pośpiechu, więc bez wariowania można było sytuację na bieżąco ogarniać i robić podchody do samej oceny prac:

ImageClick to see full-sized image

I tak powoli się toczyło... W tle oczywiście gwar turniejowy, więc jeśli ktoś się już napatrzył na prace konkursowe, mógł sobie pobiegać między stołami lub też mógł sobie pogadać z innymi malarzami, którzy wpadli na imprezę:

ImageClick to see full-sized image

Ocena prac przebiegła bardzo sprawnie, miałem też trochę czasu na zrobienie zdjęć. Nie wyszły może znów rewelacyjnie, ale - jak już wcześniej wspomniałem - są dość dobre ;)

Kiedy fotki były zrobione, a prace ocenione... W oczekiwaniu na wyniki można było sobie pogawędzić (bo tego nigdy za wiele dla malarza ;)):

ImageClick to see full-sized image

...lub pstryknąć parę pamiątkowych fotek...:

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

.. aż nadszedł czas na ogłoszenie wyników:

ImageClick to see full-sized image

No i tak sobie sobota minęła. Było dość pochmurno, ale na terenie hali ciepło.

Konkurs poprowadzony został dobrze, nikt nie wnosił żadnych skarg i oficjalnych protestów też nie było słychać ;) Prace były pomalowane naprawdę bardzo ładnie i przyjemnością było znów podpatrzeć, jak ktoś to czy tamto maluje - oczywiście zapytać także trzeba było!

Imprezę zaliczam do udanych, udało mi się tym swoim popiersiem coś wywalczyć, w kat. single praca ekspresowa tylko ładnie stała na stole ;)

Wielkie podziękowania należą się Barbarze oraz sędziom: Raptaparatowi i Przemasowi (trzeciego sędziego z ważnych powodów nie było niestety). Podziękowania kieruję także do wszystkich organizatorów całego Bazyliszka za możliwość noclegu i świetną imprezę, która ładuje akumulatory na kolejne tygodnie.

Podziękowania należą się także dla wszystkich malarzy, graczy i hobbystów, z którymi spędziłem miło czas przez te 2 dni. Dla Camelsona szczególnie za zimną krew i twardą klatę przy przyjmowaniu moich złośliwości :mrgreen: Dla Ignis, Rakso, Wojta, Sadzia, mr_Deniala, Zahora za przesympatyczne spotkanie po latach oraz dla wszystkich, których nie wymieniłem, ale wiecie, że o Was chodzi :)

Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców konkursu. Świetnie się bawiłem! :)

W niedzielę już oczywiście był tylko drugi dzień turnieju, pogoda była o wiele lepsza, ale już malarzy nie było. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę biegałem z aparatem, więc się nie nudziłem :)

I na koniec trochę fotek - dla zainteresowanych zestaw z Bazyliszka.

Tutaj mamy zgłoszenia konkursowe bez nagród.

Tutaj - zwycięskie prace, a tutaj - zbliżenia prac

A tutaj sam konkurs wraz z aspektem towarzyskim i rozdaniem nagród.

Chyba niczego nie pominąłem...

@lisius - poprawione wcześniej, przepraszam, na kartce nie do końca wiedziałem, o co chodzi :)
@Demi - "Słąwol" mi się podoba! :mrgreen:

I to tyle. Dobrej nocy!

Gdyby ktoś czegoś ode mnie potrzebował - wiadomo ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Camelson »

Dla Camelsona szczególnie za zimną krew i twardą klatę przy przyjmowaniu moich złośliwości :mrgreen: )
Lubie raz na jakiś czas, kiedy możemy się zobaczyć, poprzyjmować od Ciebie te złośliwości :) mordo Ty moja! :D
Na prawde było super!! :D
Dzieki za fotki!!
lisius
Posts: 97
Joined: 29 Jan 2011, o 15:28
Location: Stolica

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by lisius »

Dzięki za zacne fotki;)

Dzięki uprzejmości łącza w pracy i 24rdzeniom komputerka udało się to skończyć wreszcie:
mielonka epicka z imprezy:
http://www.youtube.com/watch?v=4AbiMOxjDmw

@Slawol dzięki za zmianę;)

Przepraszam wszystkich malarzy czyj model najlepiej się nie nagrał :roll:
Red goz FASTA wiz Da Hamsta!!!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Slawol »

1:21-1:34 to chyba mój aparat + nogi w tle :mrgreen:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Nameless »

Camelson wrote:Lubie raz na jakiś czas, kiedy możemy się zobaczyć, poprzyjmować od Ciebie te złośliwości :)
ty, ale oddawales mu? Slawol ma twarda klate i miekki brzuch, no i ma calkiem niezla powierzchnie do przyjmowania zlosliwosci... :angel:

pierwsze zdjecie kolka dyskusyjnego - 2 kobiety tam sa, a Slawol musial uwiecznic twarze 5 facetow...

Slawol&Zahor Team - :lolsign: no piekna fota :lol:

dzieki za raporty foto i video! jak tylko znajde czas, zerkne na wszystko :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Zahor
Posts: 184
Joined: 18 Oct 2006, o 09:43

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Zahor »

Nameless wrote: Slawol&Zahor Team - :lolsign: no piekna fota :lol:
[/quote]


HEHE :D :D , dwa gruby się zebrały :angel:. Zdjęcie super , widać jak żeśmy się "posunęli" wiekiem :mrgreen:
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Maru »

Ta Sławol nawet sie ogolił :lol: :lol:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Slawol »

Kocham Was! :lol:
Nameless wrote:Slawol ma twarda klate i miekki brzuch, no i ma calkiem niezla powierzchnie do przyjmowania zlosliwosci... :angel:
Nie ma bata, to ląduje w podpisie! :lolsign:

Widzę, że musicie sobie powetować nieobecność na konkursie tutaj na forum :lol:

@Maru - ano czasami się ogolę albo skrócę sierść :mrgreen:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Maru »

@Maru - ano czasami się ogolę albo skrócę sierść
bo cie z Garfieldem myla ?? :wink:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Post Reply