[PL] Crystal_Brush_2011

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by Nameless »

@Slawol - a o jakim forum ja mowie? :shock:
masz na naszym forum tematy o takich konkursach. zapowiedz, potem wyniki :) i nikt nigdy nie wspominal nic - a ten przegral bo mial fote do dupy :)

wiem, tu sa inne oczekiwania (i slusznie, popieram ten poglad). wielki konkurs mial byc, rozbicie momopolu golden demonow, wyprowadzenie figurek z garazu na salony... pewnie, ze wszystko to sie rozbilo o foty i ich jakosc :) ale o tym wlasnie mowie - ten konkurs zmienia oczekiwania i perspektywe, i to zmienia dzieki tej nagrodzie glownej, bo ta kwota jest jedyna nowoscia. no, sposob oceny tez jest nowoscia (mix oceny sedziow i publicznosci), ale to moim zdaniem nie jest aspekt ktory powoduje takie dyskusje :)

EDIT: ok Mahon, nie zalapalem idei po tym krotkim zdaniu bez wyjasnienia :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by Slawol »

Nameless wrote:@Slawol - a o jakim forum ja mowie? :shock:
No... WAMP i inne, gdzie niby nie ma takich dyskusji... A nie? :oops: To może ja źle Cię zrozumiałem teraz :lol:
Nameless wrote:masz na naszym forum tematy o takich konkursach. zapowiedz, potem wyniki :) i nikt nigdy nie wspominal nic - a ten przegral bo mial fote do dupy :)
Ja tam nie mówię, że ktoś przegrał, bo miał fotkę do dupy, tylko że konkurs ma kiepskie foty :)

No dobra, łopatologicznie: na Hussarze 2010 były dobre fotki, na GD w Polsce wcześniej - też dobre, u mnie w Gorzowie w zeszłym roku robił Illusionrip, na Master of Imagination były niezłe też (nawet sama Ignis w temacie przyznała, że krzywdzące, więc nie było potrzeby już o tym wspominać), ja robiłem ostatnio na Słonecznikach...

Naprawdę jest gdzie narzekać na jakość tych wszystkich zdjęć? ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by mahon »

@Nameless - spoko, tak to jest jak piszę na szybko. weekend poświęciłem (nomen omen) fotkom, więc na pisanie zostało mało czasu...

a co do reszty - ojezzzuuuu jaka fuuuuuu ta statuetka. po co komu taki kloc??? gdzie ja to miałbym trzymać jak nie mam ogródka? :doh: a może to nie statuetka tylko statua (wolności - jak to w Ameryce ;) )

zgadzam się że stawka nagród podgrzewa dyskusję. podobnie jak nagonka, która pozwalała się ludziom spodziewać że "wow, to dopiero będzie konkurs! przyjadą wszyscy mega wyjadacze!" i co z tego zostało? proszę....

a o tym jak konkurs został odebrany niech świadczą opinie w internecie - czy ktoś nie pojechał po nich jeszcze za te fotki?
i wszystko jakoś by uszło gdyby to byla tylko fotorelacja. oczywiście "jakoś" bo chcąc przyćmić golden demona, trzeba było zrobić porządną relację. Maru ma rację - powinien być jakiś szablon, wg którego byłyby publikowane fotki prac. np. 1 x front, 1 x tył, 1 x lewo, 1 x prawo, 2x detal. a tu wolna amerykanka (hihihi, no tak, w końcu amerykański konkurs)
i jeszcze każą na podstawie tego oceniać.
popelina jak nie wiem...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by Slawol »

No, ten pędzel faktycznie wielki jest... Przed ogłoszeniem wyników spodziewałem się normalnego, "biurkowego" rozmiaru...

Ale w juesej wszystko przecież największe, nawet zawód z powodu zdjęć ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by mahon »

zawód, bo pewnie zawodowiec robił ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by Slawol »

Dokładnie, w dodatku robił to za wielką wodą :lol:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by Gildor »

Na moje skromne oko to miejsce 2gie i 3cie powinno się zamienić pozycją :mrgreen:
Mój faworyt- Elrond nic nie wygrał :C Nawet obejrzeć się go dobrze nie dało bo fotka zdeka mała.
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by mahon »

miał wygrać za same freehandy? czy dlatego że jest z LotRa? ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by przemo »

w sumie to ciekawy jestem jak te freehandy wyglądają na dobrym przybliżeniu.

a wyniki, po japońsku, czyli "jakotako". Na tych powiększonych fotkach zwycięzców widać że prace trzymają poziom, nie można powiedzieć że nie. Mi tam praca JRNa nie podchodzi (ogólnie nie jestem jego fanem...).

Cóż, spodziewałem się czegoś więcej.
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Crystal_Brush_2011

Post by Gildor »

mahon wrote:miał wygrać za same freehandy? czy dlatego że jest z LotRa? ;)
Oczywiście,że z tych dwóch powodów :mrgreen:
Image
Post Reply