[PL] Euro Militaire 2011 foty

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Post Reply
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

[PL] Euro Militaire 2011 foty

Post by Marta »

W razie jakby komus nie chcialo sie zagladac na angielska czesc forum: foty z Euro.
Nie wymiataja jakoscia niestety, ale warunki oswietleniowe i gestosc tlumu nie pozwolila na lepsze (btw niechcacy raz siadlam kolesiowi na kolano jak probowalam robic fotke;p bylo smisznie... ale kolesiowi chyba sie podobalo).
Nie robilam fot poza sala konkursowa i kilkoma galeriami, bo po prostu bylam za bardzo zajeta socjalnym aspektem imprezy i uciekaniem przed sprzedawcami potworami, ktorzy bezczelnie kusili cala ta cudownoscia, ktora mieli na straganach :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

pzdr
m
Last edited by mahon on 21 Sep 2011, o 10:01, edited 1 time in total.
Reason: [PL] w temacie
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: Euro Militaire 2011 foty

Post by Maru »

no niezła była konkurencja ... kilka prac miało świetną kompozycje .. ale z fotek wynika że poziom był wysoooki
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: Euro Militaire 2011 foty

Post by Marta »

Jak zobaczylam prace z kategorii historycznych to uznalam ze nie pozostaje mi nic lepszego niz zlozyc pedzle i zajac sie szydelkowaniem albo czyms w ten desen.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: Euro Militaire 2011 foty

Post by Nameless »

wielkie dzieki! wczoraj zobaczylem pierwsza stowke, dzis dokoncze :)
miazga, miazga, oby tak na hussarze bylo ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: Euro Militaire 2011 foty

Post by Ignis »

Coś niesamowitego, taka ilość świetnych prac robi ogromne wrażenie, fajnie by było zobaczyć na żywo to wszystko.
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: Euro Militaire 2011 foty

Post by Marta »

Ignis wrote:Coś niesamowitego, taka ilość świetnych prac robi ogromne wrażenie, fajnie by było zobaczyć na żywo to wszystko.
Hehehe no troche oczy mi wypalilo;]
Robie teraz artykul podsumowujacy pewne triki i sztuczki, ktore udalo mi sie podpatrzec, bede sie podpierala zblizeniami figsow:) Mam nadzieje, ze wyjdzie mi cos ciekawego.

m
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Euro Militaire 2011 foty

Post by Gazza »

Właśnie skończyłem podziwiać galerię. Jednym słowem: WOW!! :shock:
Ależ zazdroszczę Tobie możliwości podziwiania tego wszystkiego na żywo.
Poziom bardzo wysoki, no i Twoja praca się pojawiła (jaki wynik?).
Kurcze, ale wybór! :shock:
Sprzedawcy potwory? - zechcesz rozwinąć? Mniemam, że chodzi o kapitalną ofertę, którą kusili? Jak z tym socjalnym aspektem imprezy było?
Dzięki z fotorelację, czekam na artykuł. :clap:
Pozdrawiam.
Cold "Strobe Light Network"
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Euro Militaire 2011 foty

Post by Marta »

O wynikach pisalam chyba w watku 'Figurken', ale moge sie powtorzyc:
Smart Max Lord Marquis de Carabas - nic
Rackham Eclipsante - nominowana (cos w desen first cuta jak mniemam)
Smart Max Little Alice - zloto.
System oceniania byl open, wiec w mojej kategorii zlota bylo sztuk 6 razem z moja praca.

Sprzedawcy potwory: no dokladnie tak jak piszesz... kusili, namawiali i w ogole robili mi zle w portfel:( A oferta byla faktycznie bardzo bogata, od duzych marek po niszowe produkty, sporo roznych podstawek drewnianych, duuuzo historycznych modeli, troche pojazdow i innych takich. Nawet sklepy z narzedziami sie pojawily. Jak dla mnie mega wypas.

Co do aspektu socjalneo, to mialam niewatpliwa przyjemnosc zintegrowac sie z czlonkami angielskiego forum na ktorym sobie troche dzialam: Platoon Britannica i z paroma osobami z The Basement. Fantastyczni ludzie, wspaniali malarze. Przeuroczy wieczor i pyszny guiness:D Czego chciec od zycia wiecej?

pzdr
m
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Post Reply