Witam wszystkich w nowym roku!
And now something completely different!
Zamieszczam wczesny WIP projektu nad którym pracuję obecnie. Specjalnie daję dużą fotkę, żeby wszystko było jakoś widać... Na mniejszej zlewa się jakoś... Muszę chyba w końcu kupić nowy aparat i obiektywy
Tak czy siak Nurgle Demon Prince jakiego jeszcze nie było. Żadnego zielonkawego ciała. Chciałem aby gnijąca skóra była jak najbardziej realistyczna. W tym celu przeglądałem nawet liczne zdjęcia szpitalne przedstawiające odleżyny, martwicę, itp...
Cóż, czego się nie robi dla sztuki
Efekt nie jest jeszcze skończony. Ciąglę pracuję nad tą skórą, dodaje nowe odcienie, detale. Zdjęcie nie do końca oddaje jak to wygląda na żywo. Muszę spróbować fotografii na lepszym sprzęcie
Anyway, zamieszczam to co mam.
Napiszcie koniecznie co myślicie!
[rimg]https://img214.imageshack.us/img214/8304/forum1large.jpg[/rimg]
Uploaded with
ImageShack.us